SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2000 21 min.
7,2 433
oceny
7,2 10 433
138
chce zobaczyć
{"id":"168621","linkUrl":"/serial/Ayashi+no+Ceres-2000-168621","alt":"Ayashi no Ceres","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/86/21/168621/7002651.2.jpg"}
Aya Mikage to zwyczajna dziewczyna. Ma brata-bliźniaka imieniem Aki. Jej życie zmienia się w dniu szesnastych urodzin.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"years":[2000]}
24
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Ayashi+no+Ceres-2000-168621/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/168621","link":"/serial/Ayashi+no+Ceres-2000-168621/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/168621","link":"/serial/Ayashi+no+Ceres-2000-168621/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Aya Mikage to zwyczajna dziewczyna. Ma brata-bliźniaka imieniem Aki. Jej życie zmienia się w dniu szesnastych urodzin. Aya jest potomkinią tennyo - Niebiańskiej Dziewicy uwiedzionej niegdyś przez ziemskiego mężczyznę. W rodzinie Mikage wszystkie dzieci są dobrze obserwowane - jeśli ukaże się w nich moc tennyo to są niezwłocznieAya Mikage to zwyczajna dziewczyna. Ma brata-bliźniaka imieniem Aki. Jej życie zmienia się w dniu szesnastych urodzin. Aya jest potomkinią tennyo - Niebiańskiej Dziewicy uwiedzionej niegdyś przez ziemskiego mężczyznę. W rodzinie Mikage wszystkie dzieci są dobrze obserwowane - jeśli ukaże się w nich moc tennyo to są niezwłocznie zabijane... Aya okazuje się być kolejnym wcieleniem tennyo imieniem Ceres, która budzi się w ciele Ayi i chce wrócić do nieba. Dziewczynie udaje się uniknąć śmierci ze strony rodziny, jednak musi rozstać się z bratem. Bohaterce pomaga Suzumi Aogiri posiadająca zdolności psychiczne i jej szwagier Yuuhi. Aya mieszka w ich domu. Musi radzić sobie z przebudzeniem Ceres i panować nad swoim ciałem. Jednak dziewczyna poznaje Touye. Czy jej uczucia będą skierowane ku niemu, czy może ku Yuuhiemu?

na podstawie
Yuu Watase "Ayashi no Ceres" (manga)
studio
Bandai Visual Company / Shogakukan / Studio Pierrot Co. Ltd.
data produkcji
2000
tytuł oryg.
Ayashi no Ceres
inne tytuły
妖しのセレス Japonia
Więcej...
Tworząc mangę Yuu Watase, autorka "Ayashi no Ceres", sądziła, że najlepszym głosem dla Ayai byłby głos Megumi Hayashibary. W końcu jednak głosu Ayai użyczyła Yumi Kakazu.
Yuu Watase tworzyła postać Kyuu tak, by ten był podobny do seiyuu (aktora podkładającego głosy) Shigeru Chiby, który w jej założeniu miał podkładać głos pod Kyuu. Jednak głosu tej postaci użyczył w końcu Kujira.
Piosenka, którą Yuuhi słucha w swoim nowym pokoju to "One ~ Kono Yo ga Hatete mo Hanarenai" wykonywane przez Day-break (jest to jednocześnie ending anime).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobre anime, ale wyjątkowo smutne

  pawel_nowakk

  To najsmutniejsze anime shoujo jakie powstało.

  • Gdzie obejrzeć w dobrej jakoci?

   Desire01

   Po pierwszym odcinku, spodziewałam się czegoś lepszego... cóż to nie jest anime w moim typie, kreska nie na moim poziomie, wręcz obrzydzała oglądanie, jednak chciałabym obejrzeć odcinek 2 tylko gdzie znajdę - pytanie w temacie.

   • Całkiem dobry ale nie powiem ze wspaniały .

    Yamadaa ocenił(a) serial na 7

    Oglądnęłam i jestem w miarę zadowolona . Boska Ceres była moją odskocznią od komedii anime ;)

    • XDXD

     użytkownik usunięty

     jestem teraz na 5 odc.i nie mogę się oderwać! szkoda że jest 4 nad ranem i muszę iść spać... ale to jest świetne, nawet mimo spiczastych nosów! po prostu na chwilę obecną myślę że,,, to cudo!!!

    • Podobna postać

     Rinna

     Jedna z postaci z tego anime jest bardzo podobna do Tamahome z Fushigi Yuugi. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, czy może on miał być w założeniu podobny?..