PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288399}

Błękit oceanu

Le Bleu de l'océan
7,6 564
oceny
7,6 10 1 564
Błękit oceanu
powrót do forum serialu Błękit oceanu

przepraszam, że nie na temat, ale może ktoś z Was pamięta serial kryminalny, który puszczali przed lub po Błękicie Oceanu (po skończeniu nadawania, o tej samej porze)? Chodzi o tytuł. W wakacje w piątki po 22 były kryminały francuskie i najpierw było bodajże 6 odcinków BO, a potem tego drugiego 6 odcinków. Z góry dziękuję za pomoc:) Mniej więcej pamiętam fabułe, więc jak coś to pytac;)

doncia32

wiec napisz o czym byl ten film, to moze skojarzymy tytuł ;)

vane2sa

To była historia Dziewczyny X i Chłopaka Y z różnych rodów, które się przy okazji nienawidziły. Y przyjechał po studiach i ma przejąc rodzinny interes, ma już dziewczynę, z którą zamierza się ożenic. A tu nagle spotyka X i odżywają stare uczucia. Oczywiście są jakieś intrygi, zaczyna się od trupa służącej na podwórku jednego z rodów.

Elementy, które zapamiętałam to:
- brat X miał na imię Alex, zginął zastrzelony, siostra znalazła go w rzece, obstawiał walki kur
- narzeczona Y była Mulatką lub Murzynką
- tytuł miał chyba coś wspólnego z wulkanem
- w górach mieszkała wieśniaczka z dzieckiem, która pomagała jednej z rodzin
- matka X była chora i miała opiekunkę

Czy ktoś to kojarzy? Było naprawdę fajne, ale nie mogę znaleźc tytułu...

doncia32

wydaje mi się, że chodzi Ci o serial "Sekrety wulkanu"

Reżyseria: Michaëla Watteaux Scenariusz: Gabrielle Borile, Anne-Marie Catois Obsada: Mélanie Maudran - Julie Bertin Véronique Jannot - Cristina Mahé Maria Pacôme - Hortense Bertin Cédric Chevalme - Thomas Souhiel Didier Cauchy - Guillaume Bertin Thierry Desroses - Desrivieres Stanislas Crevillén - Alexandre Bertin

Opis:

Wyspa Reunion. Rodziny Bertin i Mahe, jedne z najstarszych, które osiadły w dawnej kolonii francuskiej, od kilku pokoleń nienawidzą się i rywalizują o wpływy. 25-letni Thomas, sierota przygarnięty przez rodzinę Mahe, wraca w rodzinne strony z dyplomem akademii górniczej. Ma objąć posadę w rodzinnej firmie budowlanej Batibo, którą kieruje stary Matteo Mahe. Wkrótce ma się odbyć ślub Thomasa z Jasmine Mahe, wnuczką Matteo. Tymczasem Thomas spotyka Julię Bertin, przyjaciółkę Jasmine. Dziewczyna wywiera na nim spore wrażenie...

to ze strony http://horoskopsmierci.blog.onet.pl/2,ID227954452,DA2007-07-29,index.html



vane2sa

Dokładnie! Ufff dziękuję Ci bardzo, nawet nie wiesz jak mnie to męczyło;)

doncia32

nie ma sprawy, też zastanawiałam się jak nazywał się ten serial ;)

ocenił(a) serial na 10
doncia32

Pamiętacie, jakie jeszcze seriale francuskie leciały w tym paśmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones