PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288399}

Błękit oceanu

Le Bleu de l'océan
7,6 564
oceny
7,6 10 1 564
Błękit oceanu
powrót do forum serialu Błękit oceanu

II odcinek

ocenił(a) serial na 9

Szczerze mówiąc zawiódł mnie drugi odcinek. Dużo zamieszania i nic interesującego z tego nie wynikło. Talia rzuciła się w ramiona ciamajdowatego artysty, a ja zaczynam powątpiewać w pełną czystość jej zamiarów. Bardzo zachęcił mnie pierwszy odcinek, ale drugi zniechęcił. niestety nie obejżę kolejnych dwóch, więc byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mógł mi je opisac. Mam nadzieję, że ten serial jeszcze nas zachwyci...;)

użytkownik usunięty
audrey_hepburn_2

Zgadzam się:)
Mam takie same odczucia do do drugiego odcinka i mam nadzieję że kolejne będą lepsze;)
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 7
audrey_hepburn_2

Drugi faktycznie najgorszy... Taka typowa telenowela :)

audrey_hepburn_2

ja zaczelam ogladac ten serial wlasnie od drugiego idcinka... ale na szczescie nie zneichecilam sie i ogladalam dalej... rzeczywiscie, II przypominal najbardziej telenowele, dowiedzielismy sie z niego, kto z kim sypia i dlaczego... no, moze jeszcze tego, ze mamy kilka trojkatow i kilka zwiazkow niemozliwych... ale dalej jest juz zdecydowanie lepiej :)))

AUDREY. zbyt pozno zobaczylam Twoja prosbe o streszczenie 3 i 4 odcinka. wlasnie Ci wyslalam na Twoja skrzynke. moze jeszcze sie do czegos przyda... mam nadzieje... bo musze powiedziec, ze troche sie wyjasnilo - kto zabil rodzicow Talii, rozwiazal sie problem Julii i Oliwiera itd. zreszta wszystko masz w mailu...

a niedlugo kolejny odcinek :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones