PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288399}

Błękit oceanu

Le Bleu de l'océan
7,6 564
oceny
7,6 10 1 564
Błękit oceanu
powrót do forum serialu Błękit oceanu

wszystko dobrze sie skonczylo :))) tylko dwie rezczy mocno sa naciagane - sposob, w jaki Clamante (czy jakkolwiek inaczej sie to pisze) zaczal znowu chodzic... wygladalo to tak, jakby Olivier zrobil to specjalnie... mocno niewiarygodne... no i to, ze na sam koniec polaczyli najlepsza przyjaciolke Talii z Paulem. fakt, ze facet jest super i zasluzyl na nowa milosc (tak dlugo byl wdowcem i samotnym ojciem - skadinad swietnym ojciem), no ale tu juz przeslodzili...

a! i jeszcze jedno: jakim cudem Charles ma jeszcze reke w gipsie, skoro Talia zdazyla juz urodzic dziecko??? i to dziecko juz nawet podroslo na tyle, by mozna je bylo ochrzcic...

no i jednak jeszcze coś... zaskoczylo mnie to, ze Talia okazala sie corla Charlesa... wow! I'm impressed!!!!!!!!! nie no, serio... pozytywnie mnie zaskoczylo :)))

szkoda, ze juz koniec... buuuuuuuu

ocenił(a) serial na 8
Juliette

Od poczatku wydawalo mi sie ze ona bedzie jego corka:-) Fajny byl serial!Za tydzien bedzie tez fajny z Francji,bedzie tam grac Marc,bedzie przestepca:-)Lubie tego aktora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones