PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10906}

Bajarz

The Storyteller
8,5 834
oceny
8,5 10 1 834
Bajarz
powrót do forum serialu Bajarz

Mam 7 odcinków "Bajarza" z polskim dubbingiem zgranego z VHS w formacie avi :) W październiku jak będę miał trochę czasu to wrzucę do sieci i dam link:) Pozdrawiam

zdredek

Witaj
Proszę Cię w imieniu narodu ;-) PODAJ LINK JAK NAJSZYBCIEJ! Jak byłem mały to oglądałem te baśnie systematycznie co jakieś kilka tygodni po kilka razy... pewnego dnia jednak zachciało mi się pożyczyć .... jak otrzymałem kasętę VHS z powrotem to już nic nie dało się obejrzeć. Skontaktuj się ze mną .... Pozdrawiam Tomek

Bajarz_filmweb

Witam.
Stary temat ale może jeszcze coś się da zrobić.
Mam b. dobry sprzęt do zgrywania i jeżeli posiadasz jeszcze to nagranie na VHS to chętnie je przyjmę. Szukam ścieżki audio z polskim dubbingiem (lepszej jakości od tej dostępnej w Internecie).
jarhuba(małpa)gmail-com
Jarek.

zdredek

czekamy z niecierpliwoscia :) az dziwne, ze nigdzie nie ma Bajarza!

bobereczek

koleszko podaj linki do filmow ;-) najlepiej na exsite ;-)

zdredek

czekamy na linki tego bajarza

zdredek

Upload gotowy ale nie można tu umieszczać linków, gg 1430800

zdredek

Cześć. wiem, że już trochę czasu mineło odka o tym napisałeś ale czy masz jeszcze dostęp do tego serialu z polskim dubbingiem?
Zależy mi na tym bardzo a z tego co widzę ciężko to gdziekolwiek zdobyć.

kayfash

zapomnij, pisałem do niego z prosba na gg przez 2 miesiace bez skutku.... watpie czy kiedykolwiek znajdziesz z polskim dubbingiem ;-(

robert_kilinski

trochę to potrwało niestety :P odcinki są już na c h o m i k u j o takim samym nicku :)

zdredek

Zwracam honor, jest 6 odcinkow;-) wielkie dzieki!! jestes wielki!!

robert_kilinski

Już jest 7 :) Więcej niestety nie posiadam :(

zdredek

Być może będę miał "Olbrzyma bez serca".

ocenił(a) serial na 8
jyogi

Cześć Jyogi :) Masz może odcinki z polskim dubbingiem "Olbrzym bez serca" ,i jeszcze jeden którego nie znam prawidłowej polskiej nazwy "Hans My Hedgehog" ?

Rafallus

Mam olbrzyma bez serca. Postaram się wrzucić gdzieś przez weekend i dam znać. Z tego co wiem Hans My Hedgehog nie doczekał się wersji polskiej. Włącznie z filmami zdredka mamy 8 z 9.

ocenił(a) serial na 8
jyogi

Dzięki Ci wielkie! Ja także mam wszystkie części po polsku za wyjątkiem tych dwóch które wymieniłem. :) Jeśli udostępnisz proszę daj znać. Pozdrawiam :)

Rafallus

speedy_sh/XdYks/Olbrzym-bez-serca_mpg (podkreślnik na kropkę)

ocenił(a) serial na 10
jyogi

Cześć, czy jest szansa, że wrzucisz jeszcze raz ten link?

PS. Najprawdopodobniej dzisiaj oddam swojego VHS'a ze wszystkimi odcinkami bajarza do zgrania (łącznie z olbrzymem bez serca). Nie mam niestety pojęcia jaka będzie ich jakość po tylu latach więc wolę z góry poprosić o link.

Obejrzałem dzięki zdredkowi "Żołnierz i śmierć" i powiem tak..... genialny jest ten polski dubbing, to dopiero byli aktorzy!

Powrót do lat młodości, podobnie jak Robin z Sherwood z Michaelem Praedem i kilka innych obowiązkowych pozycji z tamtych lat ;]

Tom_Cat

Tom_Cat jest szansa zeby poczestowac sie od CIebie tymi odcinkami?

ocenił(a) serial na 10
daniel_spoczynski

Nie ma problemu, tylko że najłatwiej/najszybciej będzie mi:
- skopiować te dwie płyty DVD;
- wysłać je pocztą (na adres jaki tam sobie wskażesz:- praca, dom, skrzynka pocztowa, wszystko mi jedno).

Wrzucanie tego na jakiś serwer mi się po prostu jakoś nie uśmiecha. Zgrywanie obrazu, dzielenie pakowaczem na małe kawałki i wrzucanie 50 części, mnóstwo zachodu.

Zwrócisz mi tylko koszt dwóch czystych płyt + znaczka pocztowego i koperty i wyślę to na wskazany adres. Nie mam pojęcia w tym momencie ile to może kosztować. Płyty DVD w kiosku to pewnie jakieś 50 gr czy 1 zł, znaczek pewnie ze 2 złote i koperta z bąbelkami być może złotówkę? Potwierdzę Ci dokładnie, jak będę wiedział ile kosztuje w tych czasach wysłanie takiego listu z dwiema płytami dvd.

Jeżeli forma wysyłki Ci odpowiada, to kupię te rzeczy i wyślę, choć dopiero po majówce, bo dzisiaj na nią wyjeżdżam.

Tom_Cat

Super! ogromne dzieki, wyslalem Ci zaproszenie do znajomych zebysmy mogli omowic szczegoly prywatnie :)

Tom_Cat

Witam. Ja także chciałbym nabyć od Ciebie "Bajarza". Szczególnie zalerzy mi na odcinkach "Mój jeż Hans" i "Olbrzym bez serca". Podobnie jak kolega daniel_spoczynski wysłałem ci zaproszenie do znajomych.

Tom_Cat

a czy jest jeszcze szansa na płytkę z bajarzem??
Uśmiecham się ładnie i proszę :)

Tom_Cat

Heyka, chętnie kupię serie z polskim dubbingiem :D nieważne czy DVD czy USB - dostosuję się z ceną, z wysyłką i wszystkim, tylko Please- ktoś może mi w tym pomóc? Od tygodni szukam, przepadłam, bo to moje baśni dzieciństwa. Odnalazłam wersję oryg ang i obejrzałam wszystkie 9 ale moja mama już niestety tak nie łapie angielskiego, bardzo mi zależy, dla niej zwłaszcza… Please help

Rafallus

witam mógłbym prosic link bo strasznie mi zależy na tych opowiesciach

jyogi

Witam.
Proszę o ponowne umieszczenie "Olbrzym bez serca" bo plik ze speedy jest niedostępny.
Poza tym poszukuje nagrania na VHS z dubbingiem wszystkich odcinków w jakości audio lepszej niż jest to aktualnie dostępne w sieci. Mam b. dobry sprzęt do zgrywania. Wideo chce wykorzystać z wersji angielskiej.
jarhuba(małpa)gmail-com
Jarek.

ocenił(a) serial na 10
jyogi

To nie jest na szczęście prawda, otóż został także zdubingowany ten odcinek i miał polski tytuł: "Mój jeż Hans".

Odebrałem ze zgrywania teraz w sobotę swoje VHS'y i odzyskałem dla świata:

- Mój jeż Hans
- Olbrzym bez serca
- Niebój
- Trzy kruki
- Żołnierz i śmierć
- Dziecko szczęścia
- Bidulka
- Prawdziwa narzeczona

Okazało się, że drugiej kasety na której miałem ostatni odcinek pt.: "Zapomniana Baśń"- nie mogę znaleźć. Czyli mam w bardzo fajnej jakości wszystkich 8 odcinków z 9 z polskim dubbingiem. Kaseta tylko na pierwszym odcinku (Hans) wydawała przez dwie-trzy minuty dziwny cichy pogłos w tle, potem wszystko jest super.

Jestem zdziwiony, że VHS'y tak dobrze się zachowały, czyt. z 10-15 lat przeleżały w pudle i dalej śmigają.

Tom_Cat

Mam pytanie: czy na twoich kopiach "Bajarza" zachowału się może napisy końcowe? Interesuje mnie obsada polskiego dubbingu do odcinków - "Mój jeż Hans"l "Olbrzym bez serca". Nazwisla aktorów, z tego co kojarzę, są czytane przez lektora właśnie podczas trwania końcowych napisów. Stąd moje pytanie.

Kwasiboromir

Hej,

macie gdzieś te pliki wystawione?? Niestety moje zbiory szlag trafił... Spaliło mi HDD. Jak macie dajcie znać :)

dzięki

Tom_Cat

Witaj. Dałbyś radę udostępnić gdzieś te odcinki. Byli byśmy Ci bardzo wdzięczni:)

crismin

No i co z tymi odcinkami z innych źródeł niż "zdredek"?
Pojawiły się czy wyszło wiele hałasu o nic?

ocenił(a) serial na 10
Tom_Cat

Witam. Koledzy czy ktoś mógłby podzielić się Bajarzem? Chodzi mi o dwa odcinki Hans mój jeż i olbrzym bez serca w polskiej wersji językowej. Byłbym ogromnie wdzięczny pozostałe odcinki posiadam

zdredek

No co wy?! zero linków? troche kreciej roboty i viola ch yba że się krygujecie

ocenił(a) serial na 10
zdredek

Jesssu czlowieku jestes Wielki!!! Dzieki faktycznie 6 odcinkow :) Super!!! dodawaj powoli kolejne please!! :) :) DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
zdredek

poproszę o linki a w szczególności Olbrzym bez serca

smaluu

Ja też po trzykroć proszę o linki do tych odcinków.

Predator_10

Olbrzyma nie mogę pobrać, reszta jest na chomiczku zdredek :)

zdredek

hop hop, czy ma ktoś olbrzyma bez serca i jeża??
Mikołaj prosi ładnie o pomoc w otrzymaniu tych odcinków :)

zdredek

Masz może te filmy/ linki?

ocenił(a) serial na 9
zdredek

Wspomniane 7 odcinków z polskim dubbingiem.

cda. pl / spidigierek /folder / 13281232

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones