serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Baki Hanma

Hanma Baki
2021
25m
6,6 499
ocen
6,6 10 1 499
Aby zdobyć umiejętności, których potrzebuje do pokonania swojego potężnego ojca, Baki jedzie do więzienia stanowego w Arizonie, gdzie pojedynkuje się z Wyzwolonym. Zobacz pełny opis
Baki Hanma zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Baki Hanma
Zwiastun nr 2 (polski)
Baki Hanma
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2021-09-02T08:18:39 https://fwcdn.pl/webv/87/32/58732/58732.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/33/876633/Baki_Hanma___Oficjalny_zwiastun_nr_2___Netflix.vp9.1080p.webm

Baki stoczył już mnóstwo ciężkich pojedynków z przepotężnymi wrogami. Teraz nadchodzi dla niego czas, aby stanąć naprzeciw swojego ojca — Yujiro Hanmy, o którym mówi się, że jest "najsilniejszą istotą na Ziemi". Jako sparingpartnera, który ma pomóc mu przygotować się do tego starcia, Baki wybiera sobie Biscuita Olivę. Oliva przebywaBaki stoczył już mnóstwo ciężkich pojedynków z przepotężnymi wrogami. Teraz nadchodzi dla niego czas, aby stanąć naprzeciw swojego ojca — Yujiro Hanmy, o którym mówi się, że jest "najsilniejszą istotą na Ziemi". Jako sparingpartnera, który ma pomóc mu przygotować się do tego starcia, Baki wybiera sobie Biscuita Olivę. Oliva przebywa obecnie w więzieniu zwanym "Czarnym Pentagonem", w którym osadzeni są wyłącznie najgroźniejsi przestępcy. Aby stoczyć z nim walkę, Baki daje się wsadzić do Czarnego Pentagonu. Okazuje się jednak, że oprócz jego sparingpartnera czekają tam też na niego inni przerażający wojownicy.

dystrybucja
Netflix
studio
Double Edge Entertainment / TMS Entertainment
tytuł oryg.
Hanma Baki
inne tytuły
Hanma Baki: Son of Ogre Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Każdy kto ocenia tę serię nisko kompletnie nie wie co jest 5.
Nie ma realistycznych walk? - To jest anime, a nie gala mma.
Zero animacji? - Przetrzyj okulry i zobaczysz świetne animacje walk

O dziwo drugi sezon jest bardziej mocarny od poprzedniego,
zakochałem się wcześniej w Biscuit Oliva, a teraz w Pickle.

Na Netflixie już jest

ocenił(a) serial na 7

A tu nie można ocenić

Vv

sama Mami Koyama. Nie mogłem się przyzwyczaić, bo w dalszym ciągu bardziej mi się kojarzy z Charlotte Linlin z One Piece. Postury też podobne, pewnie dobór roli nieprzypadkowy. ;)

znow sie zawiodlem

ocenił(a) serial na 4
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones