PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804139}

Bankowa gra

Bad Banks
7,3 1 068
ocen
7,3 10 1 1068
Bankowa gra
powrót do forum serialu Bankowa gra

Nadspodziewanie dobry serial! Dynamiczna akcja, ciekawe postaci, współczesne tło, świetne zdjęcia...Dobrze się to ogląda. Sezon 2 nawet lepszy od pierwszego. Czy ktoś wie czy będzie sezon 3? A może znacie seriale o podobnej tematyce, z główną rolą kobiecą?

ocenił(a) serial na 9
Miyahira

Furtka do trzeciego sezonu została otwarta. Kilka wątków już można sobie snuć. Ale pytanie czy HBO pójdzie za ciosem. Serial świetny, choć mam wrażenie, że jednak niedostrzeżony. A na pewno nie był promowany ta mocno jak współcześnie robi to konkurencja. Daje mocne 9. I mimo kilku zauważalnych wad, jest to naprawdę świetna rzecz. Paula, bez wątpienia zasługuje na najwyższe uznanie. Przy jej pierwszych filmach postawiłem tezę, że jest to druga Romy Schneider. Choć teraz wydaje mi się, że ma naprawdę dużą szansę być wyjątkową Paulą Beer.

srick.pl

Paula Beer wyśmienita! Oby wyszedł sezon 3 :) szkoda, że serial praktycznie nie był promowany przez HBO... ja natknęłam się na niego przypadkiem. A niemieckie produkcje są coraz lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones