serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Baranek Shaun

Shaun the Sheep
2007
7 min.
7,4 10 134
oceny
7,4 10 1 10134
Shaun to sympatyczna owca znana z filmu "Wallace & Gromit: Golenie owiec". Tytułowy bohater nie lubi podążać za stadem. Na ogół to stado biegnie na Shaunem, którego... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Baranek Shaun zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy
Sprawdź wszystkie nagrody

Shaun to sympatyczna owca znana z filmu "Wallace & Gromit: Golenie owiec". Tytułowy bohater nie lubi podążać za stadem. Na ogół to stado biegnie na Shaunem, którego nadzwyczajny entuzjazm i energia w połączeniu z jego brakiem doświadczenia są receptą na coraz to nowsze tarapaty. Bohaterami serialu są także jagnię Timmy, ogromna,Shaun to sympatyczna owca znana z filmu "Wallace & Gromit: Golenie owiec". Tytułowy bohater nie lubi podążać za stadem. Na ogół to stado biegnie na Shaunem, którego nadzwyczajny entuzjazm i energia w połączeniu z jego brakiem doświadczenia są receptą na coraz to nowsze tarapaty. Bohaterami serialu są także jagnię Timmy, ogromna, wszystkożerna owca Shirley, niegrzeczne świnki, nieświadomy niczego Farmer, a także pies pasterski Bitzer, który zrobi wszystko, by utrzymać swego pana w przekonaniu, że jego owce są niczym innym jak zwyczajnymi zwierzętami. Razem tworzą towarzyską mieszankę wybuchową, która sieje spustoszenie w spokojnej dolinie.

studio
Aardman Animations / EU Media Plus Program (wsparcie) / Westdeutscher Rundfunk (WDR) (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Shaun the Sheep
inne tytuły
Shaun otrzymał swoje imię po tym, jak został całkowicie ostrzyżony przez jeden z przyrządów Wallace'a. Od tego wydarzenia owca nosiła wełniany sweter, a słowo "shorn" (wystrzyżony) wypowiedziane według akcentu Wallace'a brzmi dźwiękowo identyczne jak słowo "Shaun".
Serial pochodzi z wytwórni Aardman Animations, która znana jest z takich produkcji jak m.in. seria "Wallace & Gromit" lub "Uciekające Kurczaki".
Trening owieczki Shirley w odcinku Trener Shaun (Shape Up With Shaun) bazuje na filmie "Rocky".
Zastanawiam się, którą bajkę ze swojego dzieciństwa pokazałbym w przyszłości swojemu dziecku. Przez myśl przewija mi się wiele tytułów, ale nie dawno miałem ogromna przyjemność obejrzeć serial animowany, który bije na głowę wszystkie, które przyszło mi oglądać w czasach, gdy byłem małym brzdącem. I aż żal mnie ściska, że za moich czasów takich... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych