PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767036}

Barry

7,5 11 760
ocen
7,5 10 1 11760
7,6 13
ocen krytyków
Barry
powrót do forum serialu Barry

Finał sezonu

ocenił(a) serial na 8

Co sądzicie o ostatniej scenie serialu? Jeżeli mam być szczery, to byłem nieco skołowany. Miałem wrażenie, że wszystko to dzieje się w głowie Barrego, to wszystko było tak przerysowane (scena lipsyncu), że przez cały czas z tyłu głowy mi świszczało: "to się nie nie dzieje naprawdę. A jakie są Wasze przemyślenia?

ocenił(a) serial na 10
Pepik_Pepikov

Podobne.

ocenił(a) serial na 9
Pepik_Pepikov

Naprawdę chciałabym, aby to był sen Barrego! Ale - po ostatnim odcinku - ja nie miała wątpliwości, że zastrzelił detektyw Moss z zimną krwią. I wbiło mnie to w fotel!

ocenił(a) serial na 8
nan_s

To i tak było słabe w porównaniu do śmierci jego kolegi z wojska, Moss nie dała mu wyboru.... przyjaciela który miał żonę i dziecko zabił z zimną krwią, w dodatku przez niego całe życie będą się teraz zastanawiać dlaczego popełnił ,, samobójstwo "
Wtedy Barry na prawdę świrował, w przypadku Moss nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia... niczym psychopata z krwi i kości
Pod koniec przez chwilę myślałem że dostaniemy za rok więzienne przygody Barrego a ten po prostu wyszedł do niej z zamiarem likwidacji... genialne

Pepik_Pepikov

Morderca jest mordercą. Nie bez powodu dostają takie wysokie wyroki i są izolowani od społeczeństwa. Zakończenie miało nas obudzić "komu kibicujecie!". Takie moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones