SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2018 30 min.
7,4 4 037
ocen społeczności
7,4 10 1 4037
4 020
chce zobaczyć
7,8 5
ocen krytyków
{"rate":7.8,"count":5}
Były żołnierz, obecnie tani zabójca do wynajęcia, dostaje zlecenie w Los Angeles. Ku swemu zaskoczeniu odnajduje tam lek na samotność pod postacią grupy teatralnej.
{"seasons":[2,1]}
16
twórca
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy aktor w serialu komediowym w roku 2019 dla Bill Hader Emmy Najlepszy montaż dźwięku w serialu komediowym lub dramatycznym (półgodzinnym) lub animacji w roku 2019 dla Alyson Dee Moore, Chris Moriana, Clayton Weber, Harrison Meyle, John Creed, Mark Allen, Matthew E. Taylor, Michael Brake, Rickley W. Dumm, Sean Heissinger Emmy Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym w roku 2019 dla Aaron Hasson, Benjamin Patrick, Elmo Ponsdomenech, Jason Gaya Emmy Najlepszy aktor w serialu komediowym w roku 2018 dla Bill Hader Emmy Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym w roku 2018 dla Henry Winkler Emmy Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym w roku 2018 dla Benjamin Patrick, Elmo Ponsdomenech, Todd Beckett Satelita Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu w roku 2019 dla Bill Hader DGA Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu komediowym w roku 2019 dla Bill Hader WGA (TV) Najlepszy scenariusz nowego serialu w roku 2019 dla Alec Berg, Ben Smith, Bill Hader, Duffy Boudreau, Elizabeth Sarnoff, Emily Heller, Sarah Solemani WGA (TV) Najlepszy scenariusz odcinka serialu komediowego w roku 2019 dla Alec Berg, Bill Hader
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Barry-2018-767036/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/767036","link":"/serial/Barry-2018-767036/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/767036","link":"/serial/Barry-2018-767036/episode/ranking"}}
Barry
Zwiastun nr 1 (polski)
Barry - Zwiastun Nr 1 (polski) Barry - Zwiastun Nr 1 (polski)
Serial Killers 14 komentarzy
Barry

Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyznaBarry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

dystrybucja
HBO
studio
Home Box Office (HBO)
kraj
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zestrzel mi ją z twarzy

  lornemalwo ocenił(a) serial na

  Piąty odcinek 2-giego sezonu miażdży. Zaczyna się spokojnie, aby przerodzić się w jakże absurdalny teatrzyk grozy. Mam wrażenie że drugi sezon będzie lepszy od pierwszego. Jest mroczniej, atmosfera jest gęstsza, a humor jeszcze czarniejszy. obok Killing Eve najorginalniejsza produkcja jaka jest u ... więcej

 • Pierwszy odcinek

  MoszeUsz ocenił(a) serial na

  Premiera odbyła się dzisiaj i jestem pod wrażeniem. Szykuje się bardzo dobry serial. Połączenie wątków wyszło im super.

 • sezon 2 odcinek 7 s02e07

  frankowski ocenił(a) serial na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  7
  • sezon 2 odcinek 8 S02E08

   DRSRng ocenił(a) serial na

   Finał na wysokim poziomie jak i cały sezon. Odcinek świetnie podsumowuje rozmowa Barrego z Hankiem sprzed paru odcinków: Barry: Czy jestem złym człowiekiem? Hank: Eeeeee..... Tak! Jesteś najgorszym człowiekiem jakiego znam!

  • napisy

   lukarian1313 ocenił(a) serial na

   Słuchajcie może ma ktoś napisy do drugiego sezonu albo wie kiedy będą dostępne? Nie, nie mam HBO GO .. :(

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.