PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767036}

Barry

7,5 11 765
ocen
7,5 10 1 11765
7,6 13
ocen krytyków
Barry
powrót do forum serialu Barry

Pierwszy odcinek

ocenił(a) serial na 9

Premiera odbyła się dzisiaj i jestem pod wrażeniem. Szykuje się bardzo dobry serial. Połączenie wątków wyszło im super.

MoszeUsz

Faktycznie fajny, nie wiem czy to zamierzone,czy to fizjonomia tego aktora.
Jak Dexter wygląda i zachowuje się.

ocenił(a) serial na 9
olafzpalestyny

Na pewno częściowo się wzorowali na Dexterze.

MoszeUsz

Serialu nie oglądałem ale po opisie fabuły, przypomina mi to film ''Piekarz'' z 2007 roku - Tam też płatny zabójca próbuje zmienić swój fach ;) - Bynajmniej nie jest to dla mnie minus, bo film oglądało mi się dobrze .

Co do aktora to z wyglądu i zachowania przypomina mi Murdocka z ''Drużyny A'' - Gdyby powstała nowa serialowa wersja, to dla mię były wręcz idealny do tej postaci ;)

użytkownik usunięty
buterfly

daruj sobie ten serial straszna kupa

Jeszce nie oglądałem ale mam słabość do Billego, wiec zapewne w ocenie serialu nie będę obiektywy :)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Oglądałem 1 odc i mnie kupili. Nie tylko odniesieniami do dexa, ale rewelacyjnym zakończeniem odcinka. Ostatnie ujęcie to rewelacyjna puenta.

BTW za casting obsady odpowiada Sharon Bialy - babka od Breaking Bad, a jak wiadomo tam dobór aktorów był bezbłędny niczym w MCU

dezertx

A mogę wiedzieć gdzie oglądałeś? :)

Co do Sharon Bialy to widać uczestniczyła w doborze aktorów do już niejednego hitu, więc widocznie ma do tego smykałkę :)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

znalazłem na torentach z tym fajnym lektorem z AXN co czytał Banshee

dezertx

Dzięki za info :) - Na razie się wstrzmam bo nie mam za dużo czasu, jednak zapewne serial nadrobię w wolnej chwili :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones