Barry (2018-2023)
Barry: Sezon 3 Barry Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Barry (2018-2023)

Forgiving Jeff

28m
7,1 168
ocen
7,1 10 1 168
Barry
powrót do forum s3e1

Obcinanie powiek, dedykacja od Ripa Thorna, próba zamachu na Barrego popsuta przez Gene'a no i boski Noho Hank w związku z Kristobalem XDDD Beczka śmiechu!

Co za początek sezonu! Oby trzymał poziom!

ocenił(a) serial na 9
frankowski

Odcinek rzeczywiście bardzo dobry. Szkoda mi tylko że kurs aktorstwa zamknięty, bo lubiłem próby i przekładanie rozterek życiowych na odgrywanie roli przez Barrego.

ocenił(a) serial na 9
frankowski

Drugi odcinek moim zdaniem jeszcze lepszy! <3 Ten serial to czyste złoto jeśli chodzi o ten gatunek...

ocenił(a) serial na 9
Wojasss

To prawda!!! Bill Hader i Alec Berg stworzyli arcydzieło. Trzeci sezon to już jazda bez trzymanki

ocenił(a) serial na 10
Wojasss

Owszem, owszem. Hader jest po prostu wspaniały przez duże "W", a krzyk Winklera i scena końcowa powalają. Tak genialnej mieszanki mnóstwa gatunków nie było chyba jeszcze nigdy. Jak się cieszę, że u nas też o tym dziele geniuszu mówią.

ocenił(a) serial na 8
frankowski

Zgadzam się, 3 sezon to płynne złoto <3 związek Cristobala i Hanka pozamiatał, mam nadzieję że wykręcą jeszcze kilka sezonów

ocenił(a) serial na 9
Jamnikova

oj, ciężko przed nimi

ocenił(a) serial na 8
Jamnikova

Bardzo dobry serial. A zakończenie 3 sezonu wgniata w fotel. Dobrze, że będzie 4 sezon. Wiele wskazuje na to, że pojawi się on w przyszłym roku w kwietniu. W połowie czerwca mają ruszyć zdjęcia do 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
kubasielski87

Zdjęcia ruszą później. Bill Hader powiedział, że mają dopiero gotowe scenariusze dwóch odcinków.

ocenił(a) serial na 10
frankowski

Ja jedynie jestem zaskoczona zbyt niską oceną tego serialu na filmweb. Jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałam od lat, a taka gra o tron ma lepsze oceny. Pff

ocenił(a) serial na 9
Anna_95

Wszystko zależy od oglądalności, która niestety jest u nas znikoma. Im serial ma większą oglądalność, tym ma większą notę na Filmwebie. Szkoda bo serial jest niesamowity. Szczególnie 3 sezon. Nie ma tam złej sceny.

ocenił(a) serial na 6
Robert_Pacino

Pamietam,ze kiedys dotrwalem do 3 odcinka i sie poddalem bo za bardzo absurdalny byl,moze jeszcze dam mu szanse.

ocenił(a) serial na 9
aronn

Koniecznie, bo IMO 1 sezon dopiero od 6 odcinka nabiera rozpędu, by w dwóch ostatnich wbić w glebę :)

ocenił(a) serial na 6
mroziu65

Dalem mu jednak szanse i 2 sezony juz za mna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones