Bastion (2020-2021)
Bastion: Sezon 1 Bastion Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Bastion (2020-2021)

The End

6,5 189
ocen
6,5 10 1 189
Bastion
powrót do forum s1e1

Hej, jak tam wrażenia po pilocie? Po CBS nie miałem dużych oczekiwań i myślę, że jest całkiem nieźle. Widać, że będą się trochę bawić z liniami czasowymi, ale nawet jeśli ktoś nie zna pierwowzoru to całość powinna być klarowna. Co do samego odcinka to casting wypadł całkiem okej, żałuję tylko, że Harold był za chudy, bo z tego co pamiętam to w książce na początku był właśnie takim obleśnym grubaskiem. Stu i Fran jak najbardziej spoko, a średni Skarsgård na pewno będzie miał sporo okazji do zawłaszczenia sceny dla siebie. Stawiam, że drugi odcinek będzie poświęcony Larry'emu i Nickowi i trochę boję się o tego pierwszego, bo zupełnie inaczej wyobrażałem go sobie w książce, zresztą chyba większość ma takie odczucia.
Mam nadzieję, że historia nie będzie pędzić na złamanie karku, bo 9 odcinków to trochę za mało czasu na ekranizację tak opasłego tomiszcza. Anyway, na pewno sięgnę po drugi odcinek, bo póki co tragedii nie ma. ;)

ocenił(a) serial na 9
G00N3R

A gdzie to można obejrzeć?

dracusiek

Korzystałem z torrentów, wydaję mi się, że nie ma na polskich portalach streamingowych tego serialu. Już prędzej na stronach typu cda itp.

dracusiek

Filetracker tam znajdziesz 6 odcinków z napisami

ocenił(a) serial na 8
G00N3R

Jak najbardziej pozytywne wrażenie. Ja akurat lubię takie zabawy z liniami czasowymi. Chociaż parę miesięcy temu czytałem książkę więc łatwo mi się odnaleźć w fabule. Wizualnie wygląda dobrze. Co do fabuły, to widać że nie ingerowali w nią zbytnio (mam nadzieję że tak zostanie), co jest na plus. Również czekam na kolejny odcinek i mam nadzieję że nie będą się spieszyć. W końcu jest blisko 1600 stron materiału

G00N3R

Zgadzam się z Twoją opinią, czytałem książkę, oglądałem pierwsza ekranizacje nomen omen według mnie bardzo udaną (może to przez sentyment). Tak czy inaczej ten serial narazie robi dobre wrażenie, jedyne co mi średnio pasuje to te przeskoki w czasie. Reszta jest naprawdę udana (pisze to po 4tym odcinku). Pozdrawiam autora

ocenił(a) serial na 5
Pietro_6

Ja tez pierwszy odcinek pomyslalem, ze srednio to wyglada. Ale dalem mu szanse i jestem na 4 odcinku i wsiaklem... jak na razie niezle, dajace sie lubic postacie, skoki w czasie nie sa meczace...

G00N3R

ogólnie larry został lepiej przedstawiony (bardziej przypominając książkową wersje) w tym pierwszym miniserialu z 94 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones