SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Battle B-Daman: Fire Spirits

2005
30 min.
6,8 148
ocen
6,8 10 1 148
18
chce zobaczyć
Historia B-Daman osadzona jest w świecie, który przypomina dziki zachód. W B-Daświecie od niepamiętnych czasów ludzie uprawiają sport, zwany grą w B-Damany. Polega on na... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Battle B-Daman: Fire Spirits zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Historia B-Daman osadzona jest w świecie, który przypomina dziki zachód. W B-Daświecie od niepamiętnych czasów ludzie uprawiają sport, zwany grą w B-Damany. Polega on na strzelaniu kulkami z małych urządzeń, przypominających roboty. Sportu tego używa się nawet do rozwiązywania konfliktów, jednak większość ludzi gra po prostu dlaHistoria B-Daman osadzona jest w świecie, który przypomina dziki zachód. W B-Daświecie od niepamiętnych czasów ludzie uprawiają sport, zwany grą w B-Damany. Polega on na strzelaniu kulkami z małych urządzeń, przypominających roboty. Sportu tego używa się nawet do rozwiązywania konfliktów, jednak większość ludzi gra po prostu dla przyjemności. Tylko nieliczni mają na tyle wyjątkowe zdolności, by zostać prawdziwymi B-Dagraczami, a szczególnie wyjątkowi i uzdolnieni mają szansę walczyć w B-Daturnieju o tytuł B-Damistrza. Głównym bohaterem historii jest jedenastoletni Yamato Delgado, który mieszka wraz z mamą Mie w pewnym miasteczku w B-Daświecie. Yamato był wychowywany do piątego roku życia przez dzikie koty. W swoje jedenaste urodziny otrzymuje on najpotężniejszego B-Damana - Kobaltowe Ostrze. Dzięki temu nieoczekiwanemu prezentowi Yamato postanawia wziąć udział w B-Daturnieju, by spełnić swoje marzenie o zostaniu B-Damistrzem. Jednocześnie okazuje się, że na jego B-Damana czyha tajemnicze Przymierze Cienia, które nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć Kobaltowe Ostrze, wyeliminować Yamato z gry i zdobyć władzę nad światem. Na szczęście oprócz silnego B-Damana, do Yamato przyłączają się inni bohaterowie; Gray Michael Vincent, Terry McScotty oraz Bull Borgnine. Czy wspólnymi siłami uda się im pokonać Przymierze Cienia i czy marzenie Yamato o zostaniu B-Damistrzem się spełni?

studio
d-rights / Yomiuri Advertising
inne tytuły
Battle B-Daman: Fire Spirits Miedzynarodowe
Battle B-Daman: Fire Spirits
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • super bajka

  Matrix_12 ocenił(a) serial na 10

  lubię japonskie bajki np.król szamanów
  ale ta jest najlepsza

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem realgar