PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698950}
6,4 495
ocen
6,4 10 1 495
Battle Creek
powrót do forum serialu Battle Creek

pilot całkiem fajny, ale niestety to będzie zwykły procedural. Liczyłem na coś nietypowego przy takiej fajnej obsadzie

użytkownik usunięty
siweq

Całkiem przyjemny pierwszy odcinek, podany w lekkiej formie i z dużą ilością humoru. Było trochę schematycznie, ale nie było nudno. Główni bohaterowie mają w sobie coś z House'a i Wilsona a i znalazło się miejsce na puszczenie oka do fanów "Breaking Bad".

ocenił(a) serial na 7

To rzeczywiście było wymieszanie cech House'a i Wilsona w głównych bohaterach. Policjant - pozornie szorstki i cyniczny, ale w rzeczywistości przyjacielski i miły. A Agent pozornie poukładany - ukrywa za skórą diabła i jest nieobliczalny:). Czyli główni bohaterowie - wspaniali:_

Bardzo podobał mi się pierwszy odcinek. Interesujące miasteczko i fajna sprawa. I ja lubię procedurale.

Tylko niech ktoś mi odpowie:) - dlaczego błyskotliwy agent FBI wylądował w takiej zapyziałej dziurze???

ocenił(a) serial na 4
nan_s

Nie było sceny która by sugerowała, że poukładany agent ma jakąś ciemną stronę charakteru (może z małym wyjątkiem maski, odnośnie miasta, ale to też jakby wynikało z zasad zachowania itp).

Agent wylądował w tej tej dziurze zapewne dlatego że w biurze mu zazdrościli sukcesów, koneksji, które posiada mimo, iż tak naprawdę jest dosyć głupi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones