PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124614}

Beetleborgi

BeetleBorgs
7,2 209
ocen
7,2 10 1 209
Beetleborgi
powrót do forum serialu Beetleborgi

Haha wspomnienia...

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam jak ten serial leciał na foxkids był troche podobny do power rangers.wtedy to mi sie podoblo teraz tez z chęcią bym obejrzał.Jeszcze byl taki jeden serial nie pamiętam jednak nazwy.Coś ze koles przyleciał na ziemie z innej planety i zmieniał sie w takiego czarnego wojownika który miał takie czerwone oczy.Jak pamiętacie tytul to piszcie...

tomeczek174

Chodzi o ten serial: http://www.filmweb.pl/Zamaskowany+je%c5%badziec+1995+o+filmie,Film,id=157788

tomeczek174

Ja też oglądałam na foxkids!:D Wtedy to z emocjami ogladałam, teraz bym pewnie padla ze śmiechu, ale chetnie bym obejrzała. Nie wiem czy kojarze to samo co ty, ale pamietam kolesia z innej planety, który sie własnie zmieniał w wojonika i miał czerwony samochód, który trzymał w jakiejs jaskini:D

idril90

"Nie wiem czy kojarze to samo co ty, ale pamietam kolesia z innej planety, który sie własnie zmieniał w wojonika i miał czerwony samochód, który trzymał w jakiejs jaskini:D"
Tak, to to ;) Miał też niebiesko-żółty motocykl ;) A tak w zasadzie to te pojazdy były owadami, które pojawiały się w tej jaskini i wtedy zmieniały się w maszyny, gdy je wzywał ;>

Gladka

A może i. A samochód nie miał na imie Magda? <brzmi to debilnie, wiem, jesli bredzę to pewnie dlatego, że maluję własnie pokój i nawdychalam się farby>
I on mieszkal u jakiejś rodziny chyba:D

idril90

Nazywał si podobnie - Maggo czy coś w tym stylu (już nie pamiętam, w każdym razie nie było to polskie imię ;)).
I tak, mieszkał u rodziny składającej się z białego ojca, skośnookiej matki oraz ich adoptowanych dzieci - białej dzewczyny i czarnoskórego chłopca (poprawność polityczna rulez :D).

Gladka

Być może mój 11letni umysł wtedy zmieniał mi to podświadomie na Magdę, żeby było bardziej swojsko :D

ocenił(a) serial na 7
Gladka

On się nazywał Dex
Pamiętam ten serial doskonale :)

Terrax

Tak i mówił głosem Piotra Adamczyka,a Molly(jego przybrana siostra) głosem Iwony Rulewicz:-)
Pamiętaj jeszcze że Hal to był Marcin Groński a Barbara-Joanna Jedryka:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones