Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta sezon 1, odcinek 5
odcinek Behawiorysta (2022)

odcinek 5

40m
6,6 430
ocen
6,6 10 1 430
Behawiorysta
powrót do forum s1e5

Nudny odcinek

ocenił(a) serial na 7

Chodzą tylko po lesie. Jedynie na początku przez chwilę coś się dzieje i w ostatnich sekundach na końcu a tak to nudy. Myślałam że będzie jakiś przełom i ciekawość moja wzrośnie ale niestety się myliłam.

SailorUsagi

Mam wrażenie że z odcinka na odcinek poziom spada. Zaczęli "z buta" oglądało się niezwykle ciekawie, poziom wysoki a teraz niestety emocji nie ma. Totalnie. Przykre to trochę. Ale zauważyłam ze z polskimi serialami często tak jest. Jest potencjał, zaczyna się niezwykle intrygująco a potem nagle coś się dzieje, poziom spada a zakończenie niejednokrotnie jest takie że masz wrażenie, tak jakby ktoś na nie nie miał totalnie pomysłu i po protu zakończył żeby zakończyć. Zdaję sobie sprawę że największe napięcie jest na początku gdy mamy masę niewiadomych, i trudno jest utrzymać taki sam poziom przez wszystkie odcinki ale w innych serialach jakoś dają radę..

ocenił(a) serial na 7
Ankonwa25

Dokładnie, mam to samo wrażenie. Zakończenia polskich seriali są najczęściej rozczarowujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones