Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta sezon 1, odcinek 6
odcinek Behawiorysta (2022)

odcinek 6

41m
6,9 405
ocen
6,9 10 1 405
Behawiorysta
powrót do forum s1e6

Zmarnowany potencjał

ocenił(a) serial na 4

Jak dla mnie ten odcinek pokazuje, że serial miał mega potencjał, który jednak został tak zniszczony, że aż przykro się robi...

ocenił(a) serial na 5
djgad

Tak, moim zdaniem dużo w tym winy Więckiewicza, który gra tak, jak w każdej innej roli. Nie czytałam książek, ale zakładałam, że tytułowy behawiorysta będzie kimś wyjątkowym, genialnym, błyskotliwym, przyciągającym do siebie. A jest nudnym starym dziadem, popełniającym błędy na każdym kroku, w dodatku przekonanym o swojej nieomylności. I jeszcze ta prokuratorka Beata... To jest tak źle wykreowana postać, że nie da się na nią patrzeć. Czy twórcy serialu spotkali kiedyś prokuratora? Albo chociaż widzieli w filmach? Ten serial to kompletna emanacja braku znajomości środowiska prawniczego...

septyma

czy ogólnie w polsce jest mozliwosc aktywnego uczestnictwa prokuratora w sledztwie , dochodzeniu i urzywania przez niego broni ?

ocenił(a) serial na 6
djgad

Mam podobne.przemyślenia. Generalnie tendencja spadkowa i do tego przeklinanie na każdym kroku policji brzmią juz momentami kuriozalnie. Każdy, każdemu każe wypier*****

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones