PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499409}

Ben Hur

6,9 3 814
ocen
6,9 10 1 3814
Ben Hur
powrót do forum serialu Ben Hur

Coż jesli ktos spodziewał się pogromcy Spartacusa,to się mu przewidziło...
Ale ten serial nie jest taki zły jest inny,wszystko stroje jak i sama gra aktorów jest ok,do roli głownej ten aktor jakos nie pasuje,mogli dobrac kogos innego moje zdanie,ale szkoda,obejrzałem part 1 i nawet fajnie się to oglada.Co do innych aktorów grają spoko,jest pare fajnych akcji...Szkoda że nie ma napisów..,i ciekawe kiedy będą....

l_lelon

a po co ci napisy?
mowia niby po chinsku?
Angielski kazdy zna...

Magister_Perotinus

A dlaczego uwazasz, ze kazdy zna angielski?Wysyssa sie to z mlekiem matki?
Mowie po niemiecku dosyc dobrze, ale nie mysle, ze wszyscy musza tez go znac...

ocenił(a) serial na 8
l_lelon

Całkiem przyzwoite kino. Nie skupia się na pojedynkach ale za to opowiada ciekawą historię. Momentami odniosłem wrażenie, że trochę za bardzo gonili z tymi wydarzeniami a to w końcu serial mogli rozciągnąć go na 3 części i trochę to upłynnić. Ale i tak warto polecić.

l_lelon

zupełnie dobrze się go ogląda. Napewno jest bardziej godny polecenia niż wiele bardziej znanych filmów i seriali( oczywiście według mnie).

l_lelon

"Nie skupia się na pojedynkach ale za to opowiada ciekawą historię."

Dokładnie.
Jedyne do czego się przyczepię to ten plakat promujący.
Jest strasznie mylący...
Że niby "Gladiator 2" ? XD
Przecież w tym mini-serialu nie ma grama krwi...
Chyba że wzięli pod uwagę ten < basen krwi pełen > XD

WhiteDemon

a pukają się trochę ?

jagode

tak, pukają we wszystkie drzwi jakie stoją im na drodze :)

kiprowaty

szkoda,bo najlepsze filmy to są jak się cały czas biją , a w przerwach pukają. :)

jagode

haha... jesteś w porządku:D

jagode

Maluśko, tyla co nicXD

WhiteDemon

obeirzałem. Jedyne warte obejrzenia momenty to smukłe uda dej greczymki Atheny. Reszta niech pozostanie milczeniem...koszmar z doliny wiązów.

ocenił(a) serial na 5
jagode

nie ma co porównywac tego ben hura do tego z 1959 roku bo tamta stara wersja jest 100 razy lepsza i to pod kazdym wzgledem
ta zkolei jako tania podróbka pierwowzoru nie jest taka zła dało mi sie ją oglądnąc do konca ,niedostyt był bo spodziewałem sie lepszej obsady zwłaszcza głównych rolach a nie jakis tanich dzieciaków beztalencia i koncówy rajd tez był beznadziejny na jakejs polanie przy 100 osobowej widowni to miały byc igrzyska 100 lecia ?/ !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones