PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625356}

Bent

6,2 87
ocen
6,2 10 1 87
Bent
powrót do forum serialu Bent

Szkoda że jeszcze nikt nie podjął się tłumaczenia a jest już 2 odcinek :)

Robson8080

O czym on jest? Moze skusisz sie na jakis krótki opis? :)

sever

"Bent" to komedia romantyczna emitowana przez stację NBC. To zaskakujące, co można znaleźć, kiedy jest się nieco zagubionym w codzienności. Jak ironiczne bywa życie w momentach, gdy niespodziewanie zauważasz, że pociąga cię coś, co do tej pory odrzucało.Taką właśnie sytuację opisuje związek Alex i Pete`a. Pozornie są zupełnymi przeciwieństwami.

Alex jest silną kobietą. Ta młoda rozwódka samotnie wychowuje ośmioletnią córkę. Z zawodu jest prawniczką, co jest tym bardziej ironiczne, że jej były mąż przebywa w więzieniu skazany za oszustwa, których się dopuścił. Alex nie ma jednak zamiaru użalać się nad sobą. Postanawia zmienić swoje życie zaczynając od... odnowienia kuchni.

Z pomocą przychodzi jej Pete – budowlaniec, którego Alex zatrudnia do remontu. Mężczyzna jest uzależnionym od hazardu zapalonym serferem i niepoprawnym kobieciarzem. Bujny styl życia negatywnie wpłynął na jego pracę. Ostatnią szansą dla Pete`a jest remont u Alex.

Robson8080

dzieki :)

ocenił(a) serial na 6
Robson8080

Napisy do pilota już są. Ale serial rozkręca się od 3 odcinka, jest coraz śmieszniej ;)

cmp61a

Dziękuje za info o napisach ;)

Robson8080

a wiecie kiedy będą napisy do odc 2? bo spodobał mi się i cieszylabym się jakby ktoś przetłumaczył ,bo wydaje się, że fajny serial będzie

nikonamka11

Na Napisy24 nadal jest 0% tłumaczenia :( Osoba która tłumaczy napisała tak (Nie obiecuję, kiedy będą) już jest 6 odc chyba odpuszczę sobie ten serial na jakiś czas aż pojawią się napisy :)

Robson8080

5 odc bodajże, ale kurde.. mi się podobał ten pierwszy odcinek i nie chciałabym robić przerwy :<

nikonamka11

anulowany po 6 odc

glut987

DLACZEGO?!

nikonamka11

podobno mała ogladalnosc i malo ludzi o nim wiedzialo dlatego nie doczekalo sie calego sezonu

ocenił(a) serial na 6
nikonamka11

Napisy do drugiego odcinka już są wydane.

cmp61a

a ja sobie odpuszczam ten serial serial skasowany po 6 odc

cmp61a

a do tych 4 następnych też będą?

ocenił(a) serial na 6
nikonamka11

Właśnie nie wiem, czy robić, bo zainteresowanie jest bardzo małe. A tłumaczenie nie jest najprostsze, dużo slangu, idiomów i baseballu.

cmp61a

no weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeź, prosze! ja jestem bardzo zainteresowana i na pewno docenie to ze je przetłumaczysz

cmp61a

Przyłączam sie do prośby :)

cmp61a

a ty do końca oglądałeś ma jakieś zakończenie czy tak po prostu przerwali serial

ocenił(a) serial na 6
Robson8080

W sumie ostatnią scenę można by uznać za zakończenie, a resztę spraw można sobie samemu dopowiedzieć. To tak jakby zakończenie sezonu z lekkim cliffhangarem.

Niestety NBC zabiło serial już na samym początku. Brak reklamy, kiepska pora emisji itd.

cmp61a

a tak wgl gdzie mozna zobaczyc ten drugi odc przetlumaczony, na jakiej stronie?

nikonamka11

napisy możesz pobrać na napisy24 a odc pobrać z torentow albo ode mnie z gryzonia robson8080

Robson8080

Swietny serial, ciekawy sarkastyczny humor. Zapowiadał sie na niezłe zastępstwo po zakonczonym niedawno "Hang" (serial o czym innym ale typ humoru podobny). Serial klimatem przypominał mi trochę oscarowy "Kids Are All Right". Decyzja o anulowaniu w srodku sezonu to kompletne nieporozumienie. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones