PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469071}

Bestia

The Beast
7,2 1 662
oceny
7,2 10 1 1662
Bestia
powrót do forum serialu Bestia

P. Swayze zadziwili mnie tą rolą.Zawsze kojarzyl mi sie z jakims Dirty Dancing czy uwierz w ducha czyli romantycznym shitem.Należa mu sie wielkie wyrazy uznania za to co zrobil w tym serialu.Scenariusz chociaz troche oklepany, to dobrze wykonany, postac grana przez swayzego niezwykle wyrazista i z przeszlością, wyznaczająca granice sama sobie.Przykro bylo mi od samego poczatku ze nie zobaczymy 2 sezonu tego swietnego serialu z Patrickiem w roli głównej z oczywistego względu.

użytkownik usunięty
DevilDriver99

Mnie też ten serial pozytywnie zaskoczył. Dałbym osiem ale ze względu na kapitalną rolę P. Swayze dam 9/10. Gość walczył z chorobą a mimo to nie porzucił aktorstwa.

ocenił(a) serial na 9
DevilDriver99

ale śp. Swayze już wcześniej grywał role twardzieli pamięta tak film o kierowcy Tira z nim w roli głównej bodajże "Czarny Pies" czy coś takiego.

DevilDriver99

Dlaczego te filmy niby nazywasz "shitem"? Przecież są bardzo dobre.

Unimportant

Tak to jest jak się nie zobaczy całości tylko wybrane pozycje ... A Patrick miał na koncie w H ciekawych ról !

DevilDriver99

Patrick Swayze to świetny aktor i polecam obejrzeć więcej filmów z Jego udziałem jak choćby Na fali, czy Czarny pies. Poza tym Dirty Dancing i Uwierz w ducha to bardzo dobre filmy.

DevilDriver99

dzieki tym hitom stal sie niesmiertelny ignorancie

arek2010

Trafna riposta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones