PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830147}
5,4 491
ocen
5,4 10 1 491
Beverly Hills 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills 90210

Jako wielki fan bh, gdy usłyszałem o kontynuacji po latach, ucieszyłem się jak głupi. Miał być wielki powrót a wyszło...? No właśnie co wyszło? Dla mnie jedno wielkie gowno. Podobno twórczynie czyli Tori i Jenni nie chciały psuć oryginału, ale myśle ze na pewno mniej krzywdząca byłaby kontynuacja niż to nie Wiadomo co? Ani to kontynuacja ani opowieść o prawdziwych aktorów tylko wymyślona historia o prawdziwych aktorach. Oczekiwania dla mnie były duże by po latach zobaczyć paczkę, to co się zmieniło przez ten czas, jak mogły potoczyć się ich historie to byłoby coś dla fanów. Niestety jedynym plusem jest widzieć ich wszystkich naraz w jednej produkcji ale to już nie ci bohaterowie. Poza klasyczna czołówka, która wzbudza wspomnienia i pierwszą minuta, która może zwiastować coś fajnego robi się kicha, totalna kicha. Zanim zabrałem się za oglądanie starałem się nie czytać o fabule ponieważ nie lubię sobie psuć niespodzianek i jak się okazało w tym przypadku był to dla mnie szok jak obejrzałem 1 odcinek tej kontynuacji.
Prawdziwym fanom liczącym na coś więcej stanowczo odradzam.

qubi14

Zgadzam się w stu procentach. Jennie Garth i Tori Spelling nie mają głowy do interesów. Już wczesniej stworzyły jakiś serialik razem, który został zdjęty po jednym sezonie. Robiąc reebot w którym wszyscy grają samych siebie na zmyślonych historiach zniszczyły całe wspomnienie o tym serialu. Nie byłem w stanie obejrzeć nawet całego odcinka. Jeszcze gdyby to był reality show jakoś chyba bym to strawił, ale ten remake to jeden wielki fejk, który miał być smieszny, a wyszedł żenujący. Nie dziwię się, że Shannen Doherty nie chciała brać udział w tym cyrku. Tylko ona ma głowę na karku.

ocenił(a) serial na 4
qubi14

Wolałabym zobaczyć dalsze losy bohaterów serialu, a nie serial o aktorach, inspirowany niby prawdziwym ich życiem ale przecież mnóstwo rzeczy jednak jest zmyslonych i pozamienianych. Bez sensu wątki, 6 odcinków można by zmieścić w jeden. Otwarte zakończenie?! Tylko po co chyba nie liczą że to się spodoba. Szkoda wielka szkoda tak zepsutej historii.

kimkim

Ja sobie odpuściłem serial po pierwszym odcinku - Już sam pomysł wydawał się zwyczajnie nietrafiony, wyszedł z tego relality-show a przecież mogli grać swoje postacie tyle tylko że po latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones