PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643676}
6,3 349
ocen
6,3 10 1 349
Beware the Batman
powrót do forum serialu Beware the Batman

Po obejrzeniu 8 pierwszych odcinków mogę już powiedzieć - Nuuuuuda. Pomysł na serial o
Batmanie bez najlepszych postaci, czyli jego najpopularniejszych adwersarzy był strzałem w
stopę. W TAS większość odcinków opierała się, tak jak komiksy, na genialnym ukazaniu
przeciwników gacka. Tutaj ciekawie zrobili Pyga i tak sobie Anarky'ego. Reszta nie zapada w
pamięć.
Do oglądania wrócę jak pojawi się jakiś pierwszoligowy villain,

ocenił(a) serial na 8
pikerek

Twórcy powiedzieli że nie będą (NA RAZIE) żadnych popularnych przeciwników( prócz Ra'sa który za niedługo podobno ma się już pojawić ) do tego serialu wrzucać a powód jest taki iż - chcą młodszą widownie zapoznać z pobocznymi villain'ami, które imho również są ciekawe.

ocenił(a) serial na 5
Bartonson12

Są ciekawi, ale pozbawieni dotyku geniuszu Jokera, Penguina, Riddlera, Bane'a, Scarecrowa itd. Oczywiście dla tych postaci musieliby stworzyć mroczniejsze i bardziej dorosłe historie, a tego twórcy wyraźnie się obawiają.
W każdym razie mnie to na razie nudzi. Dobrze, że DC postanowiło zadziałać tak jak powinno na innym polu i zaczęło wydawać Arkham War.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones