PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130419}

Granice wyobraźni: Prawda czy fikcja?

Beyond Belief: Fact or Fiction
7,8 147
ocen
7,8 10 1 147
Granice wyobraźni: Prawda czy fikcja
powrót do forum serialu Granice wyobraźni: Prawda czy fikcja?

Świetny serial

ocenił(a) serial na 10

Jest to jeden z moich ulubionych seriali dzieciństwa. Zawsze lubiłam zgadywać, która historia jest prawdziwa, a która nie. Czasem naprawdę miałam stracha, gdy okazywało się, że ta najstraszniejsza z pięciu emitowanych była oparta na faktach. Oczywiście wspaniale wypadł prowadzący Jonathan Frakes, później zastąpiony przez James Brolina- niestety, bo serial stracił dużo ze swej "tajemniczości"

użytkownik usunięty
Sikorka

O tak, ten serial wymiatał. I był straszny. Do dziś pamiętam niektóre z tych historii i do dziś nie mogę uwierzyć, jak one mogły być prawdziwe...

Sikorka

Szkoda, ze nie wyjasniaja mozliwych przyczyn zachodzacych zjawisk. Szkoda, bo niby niektore historie sa autentyczne, ale wygladaja na nie autentycznie przez gre aktorow, czy inne nie wspomniane informacje. Moglby byc duzo lepszy.

ocenił(a) serial na 10
baryluk

czy ktos wie gdzie mozna obejrzec ten serial? moze ma ktos odcinki z wizji1?

ocenił(a) serial na 9
Sikorka

To Frakes zastąpił Brolina :)

ocenił(a) serial na 10
Zeke

Rzeczywiście, przepraszam. Z dzieciństwa pamiętam, że w polskiej tv najpierw emitowano odcinki z Frakesem a potem z Brolinem, stąd moja pomyłka :)

Sikorka

Mi zapadła w pamięć historia z potworem z szafy, która okazała się być prawdziwa. Zryło mi to banię na długi czas.

dorotagniedziejko1998

Dopiero dzisiaj się dowiedziałam, co naprawdę wydarzyło się z tym chłopakiem, który wszedł do tej szafy i "zniknął" - po prostu odsunął deski na górze szafy, wydostał się, uciekł z domu i schował się na strychu kolegi na parę dni. Ale prowadzący program jakoś o tym nie wspomniał i myślałam wtedy, że młodego naprawdę coś porwało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones