PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128766}

Bez skazy

Nip/Tuck
7,7 6 063
oceny
7,7 10 1 6063
8,0 3
oceny krytyków
Bez skazy
powrót do forum serialu Bez skazy

Naprawdę dobry, wciągający, oryginalny, w środku serialu zanotował wyraźny spadek formy i niektóre wątki stawały się mało prawdopodobne, jednak (przynajmniej moim zdaniem) udało się twórcom zakończyć to wszystko z klasą w sezonach 6-7; poza tym znakomite postacie ze świetnymi kreacjami na czele z McMahonem, Hensleyem, Carlson, Richardson czy Redgrave
Podsumowując - zdecydowanie warto, kolejny świetny serial od stacji FX, która to w latach 2002-03 osiągnęła chyba apogeum w swojej historii nadawania (vel "The Shield" - również polecam - to jest NAJWYŻSZA półka)

Pauleta

właśnie kończę oglądać 3 sezon, spodziewałem się przyzwoitego dramatu (nigdy nie widziałem żadnych trailerów, ani nie czytałem jakiś opisów), a dostałem bardzo dobry dramat, ale nie tylko. Ten serial miesza ze sobą bardzo dużo gatunków, mamy elementy thrillera, momentami nawet sensacji, zdarzają się momenty nawet komediowe. Serial przez te 3 sezony, ani trochę nie zwalnia, a wręcz przeciwnie rozkręca się coraz bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones