PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518111}

Bezimienni

The Forgotten
6,8 763
oceny
6,8 10 1 763
Bezimienni
powrót do forum serialu Bezimienni

Temat serialu interesujący - ciekawe czy w USA rzeczywiście jest taki ruch.
W oczy rzuca się jednak schemat: jeden odcinek = jedna rozwiązana sprawa. Tak było choćby we wszystkich CSI, Bez śladu, Dowody zbrodni, Krok od domu i Jedenasta godzina. Zamiast klepać odcinki na takiej samej zasadzie można by coś wymyślić...

Ogląda się dość dobrze, nawet gdy mówią ofiary... Dopiero po przeczytaniu tutaj postów zwróciłem uwagę na braki. Dziwne że niektórych czynności nie wykonała policja.

ocenił(a) serial na 7
viikmae

"Dziwne że niektórych czynności nie wykonała policja."

też zwróciłam na to uwagę. Alex i jego drużyna zaczynają często od rzeczy oczywistych. I chociaż czasem bywa tak, że rzeczywiście mają farta (np. z tym hamburgerem), to jednak zazwyczaj ich śledztwo rozpoczyna się od rzeczy, które mogła, a nawet powinna sprawdzić policja.

ocenił(a) serial na 9
Martinezzz

Widać autorzy nie mieli pomysłów. Choć zwróćmy uwagę, że często osoby zaginione uznawane są za ćpunów, lumpów itp - nie oszukujmy się nasza policja też nie specjalnie się stara jak zginie lump spod monopolowego ;)

@viikmae - No mogli by wymyślić ale sam pomyśl skoro tyle seriali (m.in te które wymieniłeś) "przeszło" używając tego schematu to po co zadawać sobie trud kombinowania z nowym patentem ? Wiadomo, że ludzie nie lubią zmian a każda wariacja to ryzyko, że serial zostanie źle przyjęty.

Mi osobiście bardzo podobają się monologi ofiar - to wprowadza taki fajny smaczek i dodaje trochę emocji do poszukiwań :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones