PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841887}

Bezpaństwowcy

Stateless
7,3 3 765
ocen
7,3 10 1 3765
Bezpaństwowcy
powrót do forum serialu Bezpaństwowcy

Bardzo ciekawy serial poruszający ludzką tragedię, głupotę, bierność, brak empatii, egoizm i znieczulicę ludzką, oraz wszechobecną biurokrację urzędasów w wyścigu szczrów, doprowadzających do teagedii, dla swojej kariery wiele istnień ludzkich. Gdyby choć jadna z osób począwszy od przedstawionym w serialu strażników, po urzędasów, wykazało się choćby marginalnym używaniem rozumu, oraz poczuciem empatii, zakończyło by się to barbażyństwo dużo szybciej. Zdecydowanie zabrakło w serialu dobrego zakończenia pokazujujacego czy ktoś poniósł za ten stan rzeczy jakieś konsekwęcje, oprócz tego że Australia pozbyła się problemu.

rastadeath

Serial emocjonujacy? Chyba ogladalismy inne seriale... nuda, jakies plytkie dramy, dluzace sie sceny.

ocenił(a) serial na 8
AlexabezKeksa

Jak się disco polo to nie powinno się oglądać takich filmów

adyl_2

on point.

ocenił(a) serial na 9
AlexabezKeksa

Ty chyba żartujesz, płytkie dramy, dłużące się sceny… Chyba nie ten sam serial oglądałyśmy! To wyjątkowo interesujący, wciągający i poruszający serial. Dawno tak dobrego nie widziałam. A zaczęłam go oglądać na początku tylko dlatego, że jest to produkcja związana z Cate Blanchett nie tylko dlatego, że w nim występuje i nie zawiodłam się, ani trochę.

ocenił(a) serial na 9
rastadeath

Dokładnie tak, wymienilas te wszystkie głupie i paskudne cechy ludzi, które do tego wszystkiego doprowadziły.

rastadeath

Nie wiem jak tam w Australii, ale u nas z tą biurokracją tak źle to wygląda najczęściej z powodów finansowych i kadrowych. Nawet taka wydawałoby się cywilizowana Holandia ma problemy z pracownikami w ośrodkach dla uchodźców.

ocenił(a) serial na 9
mirandaPL

Zacznijmy od tego, że u nas jest tylu uchodźców z Ukrainy i ani jednego ośrodka dla uchodźców, te kur***ska pisowskie z Kaczyńskim na czele tylko wystrzelić w kosmos!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones