86 odcinków
7,5 151
ocen
7,5 10 151
56
chce zobaczyć
{"type":"film","id":467378,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Sin+Verg%C3%BCenza-2007-467378/tv","text":"W TV"}]}

Jest to opowieść o miłości, zmysłowości, buncie i pasji, które towarzyszą każdej z czterech przyjaciółek: Renacie, Palomie, Maite oraz Fernandzie. Mimo że każda z nich ma inny charakter i osobowość to wiąże je wspólna własność - sklep z bielizną. Kobiety łączy również silna przyjaźń, która jest dla nich źródłem inspiracji, a wzajemne zaufanie daje im siłę, dzięki której z łatwością pokonują problemy życia codziennego.
Renata jest w związku ze swoim szefem, Reimundem. Cóż, on jest żonaty.
Paloma jest fotografem. Nie może zdecydować się, czy bardziej odpowiada jej odpowiedzialny kochanek Rafael czy ojciec jej dwójki dzieci, zabawny eksmąż Julian.
Maite jest szaloną i nie do końca dojrzałą samotną matką, która każdego dnia próbuje pogodzić spotkania z młodszym od siebie kochankiem Kike i obowiązki związane z opieką nad ciężko chorym jedenastoletnim synem.
Fernanda to zrównoważona, konserwatywna kobieta, matka dwóch córek, nie do końca szczęśliwa w małżeństwie z traktującym rodzinę jedynie jako dowód sukcesu Estebanem. Niemiłą już atmosferę podsyca Cristobal, szkolna miłość Fernandy, który wspiera ją i okazuje swoje zrozumienie.

[opis dystrybutora]

Danusia
opis użytkownika