PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149697}

Bia - czarodziejskie wyzwanie

Majokko Megu-chan
7,5 535
ocen
7,5 10 1 535
Bia czarodziejskie wyzwanie
powrót do forum serialu Bia - czarodziejskie wyzwanie

Ach, Non-chan!

ocenił(a) serial na 9

Nie widzę, by była należycie doceniana, więc muszę sam o to zadbać jak widzę :-) Non/Noa/Noma - jedna z moich ulubionych bohaterek anime, chyba nawet najbardziej ulubiona, obok Yayoi Yukino z "Queen Millennii"/"Sennen jou". Charyzmatyczna, niejednoznaczna, skomplikowana, pełna wewnętrznych konfliktów, nieszczęśliwa, mająca wiele twarzy i często zaskakująca, czasem miła i dobra, czasem okrutna i wredna, a do tego bardzo atrakcyjna dziewczyna i potężna czarodziejka. To właśnie ONA swoją osobą odmieniła opowieści w rodzaju "magical girls" raz na zawsze. Czy jest ktoś jeszcze, kto obdarza szczególną sympatią tę bohaterkę?

cmdt_rihiter

Ja oglądając ten serial w wieku lat 4-5 byłem w niej zakochany.

ocenił(a) serial na 9
Jegor

Cóź, ja byłem oglądając wtedy serial o wiele starszy, ale najwyraźniej urok Non/Noi/Nomy przekracza granice wiekowe :-)

cmdt_rihiter

Cóż to widocznie nie moje gusta ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Cóż, każdy ma prawo mieć swoje własne gusta i się w nich odróżniać. A Non jest kluczowa postacią z punktu widzenia ewolucji nurtu "magical girls" w anime.

cmdt_rihiter

Zapewne masz racje jednak właśnie "magical girls", bardzo rzadko kiedy zaliczam takie produkcje na plus :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones