PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504503}

Big Time Rush

6,7 4 945
ocen
6,7 10 1 4945
Big Time Rush
powrót do forum serialu Big Time Rush

Ten serial to jakieś nieporozumienie. Oglądają go tylko jakieś zakochane w Kendallu,
Jamesie, Carlosie i Loganie nastolatki. Mój brat oglądał ten serial i śmiał się z
nieśmiesznych wydarzeń. BTR naprawdę ogłupia jak wszystkie inne programy
nickelodeonu. 1/10. Gdybym mogła dałabym 0/10.
To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Olcia22

Każdy ma swoje zdanie. Ale mi sie podoba:)

ocenił(a) serial na 7
Olcia22

Nie znasz się, ogłupiający to jest Disney, który ciebie zapewne śmieszy.

McGyverPL

Disney jest również ogłupiający i mnie nie śmieszy (oczywiście Disney Chanell i Disney xd). Kiedyś to robili bajki. Nie to, co teraz.

ocenił(a) serial na 3
Olcia22

Popieram Cie Olcia w 100% : )

BTR nie jest śmieszny.. Jest żałosny... Nie śmieszne teksty , sytuacje , postacie .. Zero .. Mi byłoby szkoda pieniędzy na takie coś bez kitu ; )

Olcia22

Jedyna bajka na disney chanel warta polecenia to jak dla mnie fineasz i ferb.

ocenił(a) serial na 7
michal_marks5

Fineash i Ferb? Ta bajka przecież też ogłupia. Najlepsze bajki disneya to te stare np. rogate ranczo ,mustang.

ocenił(a) serial na 1
Violetta_Stosel

Mustang z dzikiej doliny jest z Dreamworks. Mimo tego to fajna bajka.

Fineasz i Ferb - w tej bajce postacie są brzydkie i nie trzyma się sensu, że lepiej tego nie oglądać.
Napisałeś, że Fineasz i Ferb ogłupia, ale przede wszystkim sam oceniłeś najwyżej seriale typu Hanna Montana czy Icarly, które potrafią ogłupić dzieci i co niektórą młodzierz.

użytkownik usunięty
McGyverPL

Niestety ale Nick według mnie idzie powoli w stronę Disney'a. A szkoda wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 7
Olcia22

Jestem zaskoczona. Serialik uważam za naprawdę pozytywny, zabawny i zaskakujący, bez robienia z bohaterów mega idiotów, wulgarności, obrzydliwości i masy bolesnych wypadków (jakim cudem mają być śmieszne?), typowych dla amerykańskich, współczesnych komedii.BTR ma całkiem fajne poczucie humoru, przyjemną fabułę, niespodziewane pomysły, a nawet zespół umie śpiewać. Żadna ze mnie nastolatka, a tym bardziej zakochana w postaciach z serialu komediowego, ale uważam, że to jeden z najfajniejszych przedstawicieli gatunku (który zwykle omijam szerokim łukiem).i nawet postacie naprawdę da się lubić, a każda posiada odmienny charakter. Podoba mi się też sposób realizacji, tempo akcji, efekty dźwiękowe i wizualne, nie przesadzone, dobrze wkomponowane i równowaga między fikcją a realizmem bohaterów i wydarzeń.
Tym bardziej pozytywnie oceniam, bo to przecież serial z programu dla dzieci i młodzieży i sądzę, że to takiego wieku jest dostosowany. Cartoon Network czy Disney Channel pewnie nie pozwoliłabym oglądać swojej pociesze, chyba, że sama bym wybierała pojedyncze filmy, za to Nickelodeon jak najbardziej. Pracuję z dziećmi i czytamy książki, z punktu widzenia pedagoga niepokoi mnie, jak wiele jest ogłupiających rzeczy w telewizji, co gorsza, pozbawionych kultury i moralności. Tym bardziej uważam, że BTR to dobry wybór na rozluźnienie się, a nawet wspólny czas dla rodziny przed telewizorem.
Pytanie do autorki tematu: skoro masz wyrobione zdanie o wszystkim, co leci na tym kanale i uważasz, że to dno, to po oglądasz? Przecież wiesz, że Ci się nie podoba, zanim cokolwiek zobaczysz.

Morgana_filmweb

Po pierwsze nie oglądam tego. Byłam zmuszona obejrzeć ze dwa odcinki, ponieważ mój brat oglądał to w salonie i jak już siedzisz w tym samym pokoju to chcesz czy nie chcesz, oglądasz.
A tak w ogóle kto, co lubi. Jeżeli podoba ci się to, to sobie to oglądaj. Ja wolę coś ambitniejszego. Każdy ma swój gust, a o gustach się nie dyskutuje. Wyraziłam tylko swoją opinię na temat tego programu i to nie powinno nikogo urazić.

ocenił(a) serial na 7
Olcia22

Wyrażanie opinii o serialu, to jedno, o jego widzach, to drugie. Na forum o filmach powinno ograniczyć się do tego pierwszego i nikogo rozsądnego się nie obrazi.Nimniej mniej Twoja wypowiedź jedynie mnie zaskoczyła, chociaż pewnie niepotrzebnie. Prawdopodobnie mówisz o swoich rówieśniczkach, z którymi nie chcesz się utożsamiać i chciałabyś być traktowana, jak dojrzalsza.
Oczywiście, że nie jest to ambitne dzieło kinematografii dla dojrzałego odbiorcy, bo jest to komedia dla dzieci/młodzieży, która ma na celu dostarczenie rozrywki i relaksu i w tej dziedzinie dobrze się sprawdza, trzymając (przez większość czasu) nienajgorszy poziom..

Morgana_filmweb

Napisałam tylko, że: ,,oglądają go tylko jakieś zakochane w Kendallu,
Jamesie, Carlosie i Loganie nastolatki''. Nikogo to obrazić nie miało.

ocenił(a) serial na 10
Olcia22

Mi akurat podoba się James i czuję się trochę urażona tą opinią, ponieważ serialu nie oglądam tylko ze względu na to, że podoba mi się James. Oglądam serial, aby się rozluźnić i nie ukrywam, że mogę mieć świra na punkcie Big Time Rush. Jednakże, gdybym oglądała ze względu na Jamesa oglądałabym tylko sceny z nim, czego nie robię.
Olcia, nie obraź się, ale wg mnie, aby wyrazić o czymś opinię trzeba się z tym zapoznać. Obejrzyj np. pierwszy sezon lub przesłuchaj jedną z płyt i wtedy będziesz miała mocne zdanie, bo wiesz dokładnie o czym wyrażasz opinię.

Olcia22

Ja nie jestem zakochana w żadnym z nich (haha) i nie rozumiem, jak można zakochać się w bohaterach serialu dla dzieci... Dziwi mnie tylko, że na to wpadłaś.

ocenił(a) serial na 10
Pattson

Hejt na mnie... kolejny.
Uwierz mi, postać Jamesa Maslowa bardzo lubię ale jedynie z tego, jakiego widzę w mediach. Moja przyjaciółka mówi, że się zakochałam, wiec użyłam to słowo.
Uwierz mi. Wyraziłaś w swojej wypowiedzi opinię na temat nie serialu, ale Rusherów. Bo ty np. możesz lubić sobie One Direction. I co mnie to? Hejtować będę, aby zniżać się do jakiegoś poziomu i zostać zauważonym?
Bo naprawdę. Nie rozumiem jak po dwóch odcinkach/piosenkach można wyrobić sobie zdanie na temat CAŁEGO serialu i dodatkowo jego fanek.
Zauważę, że mój brat, który ma 18 lat ogląda serial i go lubi. Moja mama, która ma 40 lat także to ogląda, bo lubi. Czyli wychodzi na to, że mam brata geja i mamę, która lubi młodszych chłopaków (wnioskując z twojej wypowiedzi).
Hejtujesz - won. Ja nie wchodzę na tematy o czymś o czym nie chcę słyszeć tylko dlatego, aby to zjechać nie mając o tym wiedzy...

Invisibl3e

Przepraszam, poprzedni komentarz nie był skierowany do Ciebie, tylko do autorki tego tematu. Napisałam "dziwi mnie, że na to wpadłaś", a to w ogóle nie miałoby sensu jeśli miałaby to być odpowiedź dla Ciebie ;p Fakt faktem, moja opinia może dotyczyć również ciebie, ale nie jest to z mojej strony żaden hejt. Jeśli już to odnosi się do Olci22, bo nie przepadam za tego typu komentarzami.
Co do serialu, znam go, oglądałam kilka odcinków, nie mam zdania, po prostu nie powinnam mieć. To już niestety nie jest serial dla mojej grupy wiekowej :P ale rozumiem zajawkę. Ja też jestem platonicznie zakochana w niejednym aktorze czy muzyku. Moja wypowiedź miała tylko i wyłącznie być przytykiem do autorki tematu, podkreślić, że skoro sama jest pewna, że oglądają go wyłącznie nastolatki zakochane w bohaterach (których imiona doskonale zna, mimo, że serialu nienawidzi!), to najwyraźniej JEJ również taka myśl przeszła przez głowę.
Wiem że piszę chaotycznie, mam nadzieję, że dało się zrozumieć :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Pattson

Jasne, że rozumiem :D Tylko dziwnie wyglądało bo to była odp do mojego komentarza :D
Ja nie rozumiem jak po jednym odcinku można wydawać opinię na całokształt...

użytkownik usunięty
Invisibl3e

Doskonale się z Tobą zgadzam. Ja mam 14 lat, mój brat ma 7. I jedyna rzecz którą robimy razem to oglądanie Big Time Rush. W niedzielę, gdy wszyscy jesteśmy razem w domu oglądamy to z rodzicami i potrafimy czasem naprawdę się śmiać. Moja mama mówi, że to głupki ale, w pozytywnym sensie :) Big Time Rush to jedna z tych nielicznych jeszcze w miarę oglądalnych bajek na nickelodeonie, bo na disney channel to już badziew typu ''taniec rządzi'' nie oglądam, a przy
Big Time Rush lubię się wyluzować po szkole i posłuchać ich muzyki.
Nie ukrywam, że jestem directionerką, ale dla BTR nie mówię nie. Ten film jest na pewno mądrzejszy niż ''Victoria znaczy zwycięstwo'', ''icarly'' czy... jak się nazywa ten serial z Keke ??? To jest moje zdanie.
Pozdrowienia dla fanek BTR, i 1D. ;)

ocenił(a) serial na 10
Olcia22

Siemka ja sądzę to samo co ty ale o serialu Violetta a Big Time Rush to lubię czasami żarty w tym serialu są denne ale najczęściej są bardzo zabawne jak sądzisz że serial to taka klapa to pewnie widziałaś 1 sezon bo on jest najsłabszy
w ogóle to lubię zespół BTR

możesz mówić sobie co chcesz o tym serialu ja podobnie skrytykowałam Violette ale też uważam że każdy ma swój gust
ale nie mów że to oglądają tylko zakochane lalunie bo to akurat na pewno nie jest prawda

ocenił(a) serial na 10
Olcia22

Powiem wam tak. Ja serial btr ogladam bo rozni sie od innych bardzo czestymi efektami dzwiekowymi. A brat o ktorej mowi olcia22 to ja. I wcale sie nie "smieje sie z niesmiesznych wydarzen". Za ich muzyka nie przepadam ani nie jestem w nich "zakochany" (to chyba normalne xd). Ani nie planuje wstawic jako zdjecie profilowe ich zdjecia (i na youtube, filmwebie, facebook itd.). Jednak tak jak mowilem jest w miare ciekawy bo co mam ogladac innego (jesli disney nie, to tvn24??) . Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Olcia22

Pierwszy sezon i pierwsza płyta :) wszystko spoko. Boysband zwariowany, który robi dobry pop. A teraz? Wszystkie piosenki stonowane, prawie każda o miłości lub o dziewczynach?? Co jest?? Myślałem, że chłopaki zostaną sobą, dziewczyny dziewczynami ale i wariactwa młodzieńczego wieku. A tu? Kroi się druga Hannah Montana z serial, która z dobrej fabuły zrobiła siekę dla małych dziewczynek. Będzie Big Time Moda na Sukces z 200 odcinkami. Polecam.... jedynie Elevate kawałek, który nadaje się na imprezy i który rzeczywiście oddaje ducha muzyki i zabawy.

Ogólnie to nie rozumiem oceny, serial ma podobny humor do tych z Disney Channel a tamte mają dużo niższe oceny... tu oceny zawyżają chyba nastolatki , bo dla mnie średni serial ,idzie się pośmiać ,ale większość tego co tam jest zawarte to dno.

toyminator

to jest serial dla nastolatek więc chyba to jest jasne -,-'

ocenił(a) serial na 10

Wątpię, żeby zrobili z 10 sezonów, możliwe, że na 4 lub 5 zakończą, jakby nie było przerzuciłam się z Disney'a na Nicka, a i tak nie oglądam tam za dużo, jedynie SpongeBoba (bajka dzieciństwa), Pingwiny i Big Time Rush, nie muszę się śmiać na tym, bo to dla mnie serial do chwilowego odseparowania się od rzeczywistości. Po za tym nie wiem kto ustala te kategorie, ale niektóre są nie trafne (czyt. najczęściej są nietrafne). Film pierwszy lepszy z brzegu: Paranormal Activity, nie wiem kto to nazwał horrorem, ale taki z tego horror jak z Gangnam Style ambitna muzyka.

Olcia22

Zgadzam się z tobą

ocenił(a) serial na 1
Olcia22

Moja młodsza siostra to ogląda, ja przy okazji ze 3 odcinki widziałem. Są jak dla mnie beznadziejne, ani razu sie nie uśmiechnąłem nawet. Kretyńskie dialogi, nie śmieszne sytuacje i ,,świetna" gra aktorów. Disney typu Chana Mątana czy jakoś tak też jest beznadziejne. Współczuje amerykańcom ich poczucia humoru i obawiam się o to żeby polska młodzież nie zgłupiała od tego typu filmów

ocenił(a) serial na 1
biteek

Lepiej zobaczyć dobry polski serial KOMEDIOWY który ŚMIESZY ''Świat Według Kiepskich'' : D
Na szajs typu btr [ celowo nei z wielkiej pisałam ] : )

ocenił(a) serial na 10
Chloe_Carter

xD Słucham? XD Ja nigdy nie widziałam głupszego serialu od "Świat Według Kiepskich" xD Na prawdę...

Chloe_Carter

Nikt wam nie każe oglądać.
Ja tam lubię ich i ich muzykę, każdy ma swoje zdanie, tak trudno to zrozumieć???
To ma nikogo nie urazac.
PS tez nigdy nie oglądałam świata według kiepskich i nie mam zamiaru

Olcia22

Przesadzacie troche z tymi opiniami. Takie rodzaje filmów i serialu też są potrzebne. Ja np. lubię BTR i ich piosenki ale zakochana w nich nie jestem. Poza tym oprócz akcji i tego typu filmów lubię oglądać też takie seriale jak BTR. Każdy ma inne zdanie i inny gust. Nie czepiajcie się swojego rodzeństwa itd. bo widocznie im to odpowiada i tyle.

ocenił(a) serial na 1
Olcia22

Popieram Cię. Takie gówna to powinni z anteny zdjąć. DNO, DNO i jeszcze raz DNO.
W ogóle cały program nickelodeon [czy jakieś tam gó*no] to jest dla jakiś dziewczynek niespełnych rozumu.

ocenił(a) serial na 10
Chloe_Carter

Napisz mi co oglądasz, a pewna część społeczeństwa zacznie pisać, że to dno i powinni je zdjąć z anteny, bo im się nie podoba, jak mi się coś nie podoba to tego nie oglądam, przykład, nie lubię Justina Biebera, nie słucham go, tobie polecam to samo. Są tacy ludzie, którzy kochają BTR i oglądaj serial i słuchają ich muzy, a nie lubią tego, co ty lubisz i tobie w dupę za przeproszeniem nie włażą...

ocenił(a) serial na 10
shohanah

No spotykam cię gdzie indziej niż na blogu :D
Zgadzam się w 100%. Mnie to trochę irytuje, że ludzie ich hejtują, a nawet nie starają się poznać... No cóż bywa. Moim zdaniem to jest dowartościowanie siebie, a nie rozsądna krytyka xD Całe szczęście BTR ma Rushers i nie przejmują się takimi ludźmi jak ci na górze.

ocenił(a) serial na 10
Olcia22

Mnie się tam podoba.

ocenił(a) serial na 7
Olcia22

No tak, oczywiście... Bo BTR to jest telenowela, i to dla starych dziadków...

TEN SERIAL TO SERIAL MŁODZIEŻOWY!!! ON MA BYĆ DLA NASTOLATKÓW!!! A moim zdaniem... zdecydowanie bije na głowę wszystkie seriale z Disney Channel (no, może oprócz: "Bloga na cztery łapy")

ocenił(a) serial na 5
Megafil666

Nie ma co ukrywać chłopcy z BTR są kiepscy. Grać zbyt dobrze nie potrafią a i z muzyką nie jest u nich lepiej. Ottt tandetny teen-pop. I jeszcze ten ich ostatni kawałek " Boyfrend". Szczyt tandety. Do tego Snoop Dogg ośmieszył się występując w tym dziadostwie.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

dobra słuchaj ja doceniam czyjeś zdanie bo każdy ma swój gust ale ty przegięłaś
oni mają talent a ty jesteś głupia
wszyscy świetnie śpiewają
a co do gry aktorskiej to nie twierdzę że wszyscy są świetni ale James i Logan nie są źli

PS: Boyfriend jest mega stary i dla twojej wiadomości puszczali to w radiu ESKA jeśli taki tłuman jak ty wie co to jest

ocenił(a) serial na 5
olga123_filmweb

Takie teksty możesz pisać do swoich psiapsiółek podczas czytania Bravo. ESKI nie słucham bo to stacja dla nieogarniętych nastek. A BTR nie mają talentu, mają za to wygląd na który łapią się tysiące naiwnych dziewczynek. I to jemu, oraz wielkiej kampanii promocyjnej zawdzięczają sukces.

Ps: Pisze się "TUMAN" a nie 'TŁUMAN".....gamoniu....ehh weź idź ty lepiej do szkoły się pouczyć..

ocenił(a) serial na 10
christinearron

dla twojej wiadomości bravo i inne tego typu magazynki mam głęboko gdzieś tak samo jak ciebie i twoją opinię o BTR

ocenił(a) serial na 5
olga123_filmweb

To jest serial komediowy prawda ? Myślę że tak. Jednak oglądałem to kilka razy i ani razu się nie uśmiechnąłem. Więc na pewno to nie zasługuje to na arcydzieło bo nim nie jest. To mnie wkurza tylko. Nie rozumiem co jest w tym takiego fajnego żeby dawać temu 10. Według mnie zasługuje to na taką dobrą 5 ale nic więcej bo nie jest to serial jakiś komediowo świetny ani gra aktorska nie jest fenomenalna. Więc wytłumacz mi dlaczego dałaś 10.

ocenił(a) serial na 10
Grozer

łał ale ty jesteś głupi
,,Jednak oglądałem to kilka razy i ani razu się nie uśmiechnąłem. Więc na pewno to nie zasługuje to na arcydzieło bo nim nie jest."
czyli że jak ci się nie podoba to znaczy że to jest do dupy, tak?

ocenił(a) serial na 10
Grozer

10 dałam dlatego że lubię ten serial i uważam że jest fajny a jak masz z tym jakiś problem to teraz zapytaj się każdej osoby na filmwebie która coś oceniła dlaczego tak akurat ocenił dany film lub serial

Ja ci się nie muszę tłumaczyć
________________$$$$
______________$$____$$
______________$$____$$
______________$$____$$
______________$$____$$
______________$$____$$
__________$$$$$$____$$$$$$
________$$____$$____$$____$$$$
________$$____$$____$$____$$__$$
$$$$$$__$$____$$____$$____$$____$$
$$____$$$$________________$$____$$
$$______$$______________________$$
__$$____$$______________________$$
___$$$__$$______________________$$
____$$__________________________$$
_____$$$________________________$$
______$$______________________$$$
_______$$$____________________$$
________$$____________________$$
_________$$$________________$$$
__________$$________________$$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

ocenił(a) serial na 5
olga123_filmweb

Pokazałaś właśnie swój poziom intelektualny

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Ten serial jest potwornie głupi, ale jedyny w swoim rodzaju :) Szanuję twoją ocenę, nie tak jak niektórzy (tuż nad moim komentarzem). Tobie się nie podoba, ja uważam że jest dobry na odstresowanie się: nie ma się o co kłócić, a olga123_filmweb powinna to rozumieć.

Megafil666

Ten serial to jakiś bardzo zły!Jest dla nastolatków, lepszy już jest Ja w kapeli i Lilo i Stitch!(Niektóre seriale na kanałach disneya są głupie, ajedyne co na nich oglądam to:
-Lilo i Stitch
-Ja w kapeli
-Nie ma to jak hotel
-Pingwiny,SponenBob,Panda
-i inne sensowne bajki i seriale.
Głupi to serial!

ocenił(a) serial na 8
Olcia22

A dla mnie serial ma plusa za bardzo prawdziwe pokazanie kulisów powstania tzw. Boysbandu, ci wszyscy styliści, szefostwo i ich badania marketingowe, itd.

ocenił(a) serial na 5
Ingenium

Obejrzałam sobie więcej części BTR i moja ocena się podniosła. Jest kilka na serio zabawnych momentów. Bodajże w 1 odcinku, kiedy Gustavo robił przesłuchanie w mieście chłopaków. Niezłe tłuczki przyszły na casting (najlepszy był taki grubasek, który fałszował, miał pałeczki od perkusji i udawał że grał....). Było się z czego pośmiać.

Nie mnie jednak. BTR to kiczowaty teen-pop a nie żadna kapela rockowa. Ten serial jest taki sam jak "Hannah Montana". I nie różni się od "iCarly", czy "Victoria-znaczy zwyciestwo". Tzn. powstał, by wypromować na siłę kolejne młode gwiazdy.

christinearron

Ten serial jest tak samo przygłupi jak reszta gówna na Disney CH i Nicku. Przyjemnie się to ogląda nocą jak się nie chce myśleć nad niczym.

ocenił(a) serial na 7
Olcia22

Bo ten film ma humorek amerykański a muszę przyznać ,że mają dziwne poczucie humoru lecz serial nie pokazuje jakiś wulgarnych treści więc moim zdaniem nadaje się dla młodzieży. To na pewno jest lepsze od tych nowych bajeczek typu Sanjaj i Crage

Violetta_Stosel

Nie wiem czemu jesteście tak negatywnie nastawieni do BTR. Ja jestem chłopakiem i ich lubię. Jest to naprawdę zabawny serial młodzieżowy, więc daję 9/10. Czemu nie 10? Dlatego, że jak, np: chodzą to można usłyszeć odgłos samochodu wyścigowego czy coś w ten deseń albo ta melodia jak pojawia się Katie. Poza tym są strasznie podobni do mojej czteroosobowej paczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones