PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648800}

Big

7,1 369
ocen
7,1 10 1 369
Big
powrót do forum serialu Big

^^

ocenił(a) serial na 8

jestem juz po 6 odcinkach i stwierdzam, że serial jest przesympatyczny, miejscami b zabawny, a Goon Yoo zabójczo przystojny (zresztą jak zwykle :P)

moudmargolcia

Ja jak narazie widziałam 2 odcinki i nie zachwycił mnie ,spodziewałam się czegoś lepszego. Ale skoro tak zachwalasz, to może skuszę się na kolejne;)

ocenił(a) serial na 8
charlotte17

jestem na 8 i już zaczęłam się tzw przewijanki... miejscami zaśmiewam się do łez, ale miejscami przyspieszam akcje przyciskiem do przodu :P wiec rewelacji jednak nie ma, oglądam jednocześnie "I do I do" i podobnie, no i czym nowszy serial tym więcej trzeba przewijać nie ma to jak "greatest love" ze swoim ding dong :P

moudmargolcia

Właśnie to mi się nie spodobało - są świetne, bardzo zabawne momenty, a reszta przynudza. Podobnie jak Ty, nie mogę trafić ostatnio na nic dobrego, a już myślałam, że skoro to dzieło sióstr Hong, to się nie zawiodę. No ale niestety...

ocenił(a) serial na 8
charlotte17

ale za to filmowo u koreańczyków lepiej, zeszło roczne kmovie: dosyc przyjemny "penny pinchers" czy chociazby "always", "chilling romance", "sunny", "silenced" mimo porazki filmowej "you're my pet"

moudmargolcia

Ja bardziej skupiałam się na serialach, ostatnio zaczęłam oglądać koreańskie filmy i zaczęłam od tych nieco starszych, dlatego z wymienionych przez Ciebie widziałam jedynie "Chilling romance" - bardzo przyjemny. I jak narazie wszystkie widziane przeze mnie tytuły oceniam bardzo pozytywnie/ Jeśli chodzi o "You're my pet" - chciałam zobaczyć, ale nie mogę znieść JGS w coraz bardziej kobiecych wersjach. Bardzo szkoda, bo jego aktorstwo całkiem mi się podoba.

ocenił(a) serial na 5
charlotte17

kiedyś czytałam taką opinię na temat seriali sióstr Hong, że świetnie zaczynają dramy, ale nie potrafią ich dobrze skończyć. Może coś w tym jest. Widziałam "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox" i muszę stwierdzić, że początek świetny, ale ostatnie odcinki to była męczarnia.

ocenił(a) serial na 10
moudmargolcia

Witam czy ktos w polsce robi polskie napisy do tej dramy ? THX

ocenił(a) serial na 9
moudmargolcia

Daje 9/10 w ciemno bo Lee Min Jung występuje.

ocenił(a) serial na 9
CottonCrush

Daje 10/10 za Suzy, Lee Min Jung i spoko fabułę.

moudmargolcia

jest to gdzieś online z angielskimi napisami? Bo o polskich to nawet nie marze ;P Cały czas oglądam same starocia ( względnie stare bo sprzed paru lat ) a chciałabym jakąś nówkę obejrzeć. Ostatnio machnęłam 1st coffee shop prince i chciałam zobaczyć inną produkcję z gong yoo ;)

ocenił(a) serial na 8
Gladys

serial dostępny jest oraz inne nowe kdramy na stronie dramacrazy.net ^^

moudmargolcia

dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7
Gladys

właśnie zaczyna lecieć na KBS world hd z hotbirda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones