PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683574}

Bitten

6,6 3 113
ocen
6,6 10 1 3113
Bitten
powrót do forum serialu Bitten

Clay

ocenił(a) serial na 6

Aktor, który gra Clay jest strasznie drewniany. Zupełnie nie ma chemii między Eleną a Clayem.

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Drewnem to bym go chyba nie nazwała, ale faktycznie chemii nie ma żadnej, co jest wyjątkowo zabawne, biorąc pod uwagę, że oboje są diabelnie seksowni.

ocenił(a) serial na 6
bloodyshake

Ee ten aktor przypomina mi jakąś małpę :D

użytkownik usunięty
Dead_Bite

Mimo, że lubię takich brodaczy i straaasznie mi się podobają to ten aktor wyjątkowo jest dla mnie...hm taki obleśny jakiś :D te usta...dziwne jakieś, on strasznie mnie irytuje w tym serialu :d

ocenił(a) serial na 6

Zgadzam się z Tobą. Totalnie nie pasuje mi do tego serialu. Tak bardzo nie mogę na niego patrzyć, że nie dam rady oglądać trzeciego sezonu.

użytkownik usunięty
Dead_Bite

haha no ja podobną akcję mam z Anną Paquin z czystej krwi...poprzestałam oglądanie na 4 odcinku i to przez nią :D

ocenił(a) serial na 6

Najgorsze jest to, że serial generalnie nie jest taki zły. A przez źle dobranych aktorów dużo traci i zniechęca do dalszego oglądania ;/ Ileż to razy chciałam się przemóc i oglądać True Blood..

użytkownik usunięty
Dead_Bite

oj ja też...ale nie mogę na nią patrzeć...nie da rady po prostu :D

ocenił(a) serial na 6

Twórcy seriali, gdzie przez aktora/aktorkę nie da się oglądać serialu powinni solidnie dostać :D

ocenił(a) serial na 7

haha mam to samo - tyle, że ja odpadłem po 20 minutach :D

Clay mi az tak nie przeszkadza...
Laura wszystko wynagradza w tym serialu :P

Dead_Bite

Wystarczy zobaczyć w jakich produkcjach występował - Nic dziwnego że jego aktorstwo jest drewniane, a szkoda bo właśnie wilkołak powinę mieć charyzmę ):

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Dokładnie. Przestałam go oglądać w połowie 3 sezonu. Jak sobie przypomnę jak główna bohaterka walczyła w 2 sezonie to mi się śmiać chce. Przy niej to Rambo wymięka :D

Dead_Bite

Dużo nie straciłaś bo też zakończył się na tym sezonie ;) - Jeżeli uwielbiasz baśniowe klimaty, to polecam serial ''Dziesiąte królestwo'' i świetną rolę wilka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones