PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683574}

Bitten

6,6 3 112
ocen
6,6 10 1 3112
Bitten
powrót do forum serialu Bitten

Jest ktoś z Was na tyle zacny i mniej więcej powie, o czym jest ten serial? Bo z opisu wiem tyle co nic, a chciałbym wiedzieć czego mogę się spodziewać. Na przykład, czy jest to dość brutalny serial? Czy są w nim sceny seksu? Czy jednak to kolejna bajeczka dla dzieci?

ocenił(a) serial na 9
adameczek1314

Na pewno nie jest to serial dla dzieci i jeśli uważasz, że np. Pamiętniki wampirów są dla nastolatków to również ta kategoria w Bitten odpada :) Coś może w deseń True blood.

ocenił(a) serial na 5
adameczek1314

Brutalny umiarkowanie, trochę tortur, trochę walki. Seks też się zdarza. Niektórzy aktorzy zdecydowanie nie mają problemu ze swoją nagością :)
Ogólnie nie nazwałabym tego bajeczką dla dzieci, miło się ogląda, wciąga - choć pilot fatalny i w ogóle nie zachęca.

ocenił(a) serial na 3
adameczek1314

Oglądając go miałem wrażenie, że już za chwilę coś się rozkręci. I niby jakaś akcja była, ale to wszystko to takie "flaki z olejem".
Obejrzałem cały sezon, ale był to czas stracony. I strasznie irytowały mnie pewne mało wiarygodne decyzje głównych bohaterów. Taki skrajny przykład:
Główni bohaterowie wiedzą, że ich dom zostanie zaatakowany przez nieokreśloną liczbę wrogów, którzy wcześniej używali broni (także palnej) i zabili połowę ich "rodziny", i zamiast przygotować mnóstwo pułapek i zaopatrzyć się w broń, chociaż kuszę, łuk czy nóż, to stają do walki z gołymi rękoma.
Bohaterowie niby z doktoratami, a w głowach pusto totalnie... wszystko takie mało wiarygodne, a niektóre wątki wciskane na siłę. Mnie to nie wciągnęło. A w porównaniu z Teen Wolf to Bitten jest totalnym dnem.

użytkownik usunięty
Gubio

mnie się serial podoba. "Teen Wolf" nie zamierzam oglądać, bo z nazwy wnoszę, że to serial dla dzieci. Ten zaś może jakiś ambitny nie jest, ale bardzo wciąga. Miałam tylko nadzieję, że na wilkołakach poprzestanie, a już wchodzi wątek wiedźm, więc zaraz pewnie będą wampiry, elfy i kucyki pony.

ocenił(a) serial na 3

Teen Wolf to serial z założenia dla młodzieży i o młodzieży - w znaczeniu amerykańskim, czyli scen rozbieranych nie ma, ale akcji i przemocy sporo. I jak każe tradycja, 16 latków grają osoby 20+ (czasem duży plus, bo główna postać kobieca odeszła z serialu mając 29).
Czy to serial dla dzieci? Pewnie w takim samym stopniu co Obcy czy Predator - kwestia rozsądku rodziców;)

Zamiast tytułem możesz się zasugerować opisem, opiniami i oceną (6,7 i 7,7).

użytkownik usunięty

pełno pedalskich seksów w teen wolf, nie polecam

ocenił(a) serial na 8
adameczek1314

Ja zaczęłam serial oglądać wczoraj i jakoś mi idzie; pilot nie zachęcił, ale standardowo ja daję serialowi 5 odcinków. Teraz jestem na 9 i serial mi się podoba. Nie jest to typowy serial dla młodzieży, ale mi się podoba..
Jeśli szukasz czegoś bardziej "brutalnego" to może zainteresuje cię 'Hemlock Grove' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones