PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 89 132
oceny
8,8 10 1 89132
8,8 22
oceny krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Fantastyczny

ocenił(a) serial na 10

Nie wierzę,że na ten serial natknęłam się dopiero teraz,jestem dopiero na 4 sezonie ale wciągnęłam się strasznie,gdy zaczęłam 1 sezon myślałam że sobie odpuszczę,jak dobrze,że tego nie zrobiłam,zabawa zaczyna się od 2 sezonu,postacie Michaela i Dwighta jak dla mnie fenomenalne,Jim i ten jego luz też genialne,uwielbiam!!!

Darkness29

Same here. Megaserial, bardzo wiele o nim słyszałem, ale dopiero wrzucenie na Netflixa zmotywowało mnie, żeby obejrzeć. Pierwsze odcinki były bardzo mocno "takie se", ale stwierdziłem, że skoro serial jest taki kultowy to coś w nim musi być i jechałem dalej. No i teraz... istny sztos (jestem w połowie 5 sezonu). Znakomicie napisane praktycznie wszystkie postacie, a główna czwórka (Michael, Dwight, Jim i Pam) to jedne z najlepszych postaci serialowych, jakie widziałem. Po prostu jedno wielkie wow :D

ocenił(a) serial na 9
godfather_7

Mnie pilot jakoś mocno nie zachęcił, ale im dalej tym lepiej. Wczoraj skończyłam oglądać serial i łezka w oku się zakręciła. Tam nie było złych postaci, jedni może bardziej inni może mniej lubiani, każdy był specyficzny, ale razem tworzyli świetnie Biuro. Postaci drugoplanowe jak Creed, Meridith dodatkowo dodawali smaczku:)

ocenił(a) serial na 10
gabi_2

drugoplanowe jak Creed czy Meredith, którzy wystąpili w niemalże każdym odcinku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones