Black Lagoon

2006 12 odcinków
Black Lagoon
7,9 3 970
ocen
7,9 10 3970
1 501
chce zobaczyć
{"type":"film","id":304751,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Black+Lagoon-2006-304751/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Black Lagoon
  • Naprawde seria mnie zaskoczyła. Akcja wciaga, nie ma chwili na oddech :). A do tego akcenty chumorystyczne, które po porostu miażdzą (rozmowa w barze w odcinku co gonią hakerke albo chociaż gatka Revi). Nie wiem co jeszcze napisac :) brak mi słow........

• Asx32 ocenił(a) ten serial na: 9

Baja_3 Niezłe, niezłe...

Coś pomiędzy filmami Tarantino a "Piratami z Karaibów" :]

Zapomniałeś wspomnieć o odc. 7. kiedy Rock postawił się Revy...

• Asx32 Scena jak Rock postawił Revy mnie rozbawiła :D. Niby fabuła poważna, ale można się pośmiać. W tym samym odcinku jest też polski akcent ;). Rock opowiada kawał o Polakach i żarówce XD

• Asx32 ocenił(a) ten serial na: 9

Power_T Moim skromnym zdaniem każde dobre anime powinno zawierać choć odrobinę humoru.
    Z przyjemnością stwierdzam, iż Black Lagoon spełnia to kryterium :]

• tatar51 ocenił(a) ten serial na: 10

Baja_3 Jedyne anime w którym nie ma magii, skakania po ścianach i mieczy większych od właścicieli.

• tatar51 ale sa 12latkowie biegajacy z ciezkimi karabinami maszynowymi i toporami polujący na czlonkow mafii i bylych zolnierzy

• pani_sroka ocenił(a) ten serial na: 6

tatar51 Strzelam, że dużo anime to Ty nie widziałeś

• klaczek20 ocenił(a) ten serial na: 7

Baja_3 Niezła ,niezła seria,jedno z niewielu anime które mnie wciągnęło.Niejako przypadkiem trafiłem na nie,szukając muzyki na yt i wpadłem na team song,który niszczy system :P http://www.youtube.com/watch?v=mKDJn4g4B1g&list=FLYAPZm5...