PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873336}
6,4 1 847
ocen
6,4 10 1 1847

Black Space
powrót do forum serialu Black Space

W ostatnim odcinku odkryłam, że jedna dziewczyna to w rzeczywistości dwie (Libby i siostra Toma), a jeden chłopaczek to dwaj różni chłopaczkowie (ten przestraszony w areszcie i ten w żółtej masce, którego całuje Libby). Ja zwariuje, nie wiem zupełnie kto jest kim i kto kogo zabija, a właśnie na nich patrzę XD
Serial odradzam, żaden to Belfer 2, naszą młodzież zaczęłam wcześniej rozróżniać i mogłam się połapać w zakończeniu.

ocenił(a) serial na 4
caramilla

Miałam dokładnie to samo. W ostatnich dwóch odcinkach pokapowalam się, że są cztery postaci, nie dwie...

caramilla

Ludzie, bez urazy, ale Wy chyba jesteście ślepi. O ile dwóch chłopaków rzeczywiście jest do siebie mocno podobnych, o tyle Libi i Shir są podobne chyba tylko w tym, że obie są nastolatkami i chodzą w rozpuszczonych włosach. Zupełnie inna twarz, zupełnie inna figura, nawet kolor włosów inny. Czy wy to oglądaliście na smartfonie?

caramilla

Miałam to samo. Mocno się musiałam skupić, żeby rozróżnić Libi od Shir. I nie rozumiałam, czemu na jednego chłopaka raz mówią Omar, raz Itamar. Miałam koncepcję, że to może imię i nazwisko. I nie wiem, z kim przespała się Shir - z chłopakiem, który kochał się w Libi, ale skorzystał z okazji czy z tym drugim? I czy dilerów było dwóch czy jeden. No za trudne!

caramilla

Też na to zwróciłam uwagę i mnie to irytowało. Aktorzy mega podobni do siebie, jak sobowtóry. Bez sensu. Trudno jest się połapać kto jest kim przez to, wszystko się gmatwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones