Black Summer
powrót do forum 1 sezonu

Ciężko zrobić dobre kino o tematyce zombie (wiem ze to wirus i tak dalej jednak nie ukrywajmy, to serial właśnie o tym ) które będzie ciekawe pod względem fabuły, akcji, ale też klimatu jednak moim zdaniem ten serial jest naprawdę dobry a sposób pokazania opuszczonego miasta w którym na każdym rogu może czychać spragniony krwi zombie jest świetny i to mnie przekonało, do tego perspektywa historii każdej z postaci także na plus, oprócz tego efekty oraz odgłosy ,,martwych " tez bardzo dobre. Wiadomo filmy tej tematyki rządzą się swoimi prawami i jest tam dużo bzdur i głupot ale produkcje o zombie zawsze takie były i nie ukrywajmy tego. Minusy to napewno gra aktorów która jest mocno średnia a także wiele nie zrozumiałych akcji jak np ta z rudym który ucieka jednemu zarażonemu przez 2 odcinki zamiast schować się przeczekać lub jakos pozbyć się pościgu, azjatka która nie zna angielskiego ale wszystko rozumie tez dziwne... mimo tego serial ma to coś co wciąga

ocenił(a) serial na 10
Gregorr_kinomaniak

Wiesz, Azjatka nie znająca angielskiego a coś tam kumająca, to akurat naturalna sprawa. Ja też nie znałem kiedyś angielskiego, a jednak z kontekstu coś tam wyłapałem, ja bym tego jednak nie wkładał w dział absurdów.

ocenił(a) serial na 7
Gregorr_kinomaniak

Dla mnie taka forma swiata zombie duzo bardziej realna. Zombie sa szybkie i nie dziwne , ze ludzie przegrali walke o panowanie nad ziemia. Lubie the walking dead ze wzgledu na aktorow , ale nie wiem jakim cudem tamte zombie tak latwo zwyciezyly skoro poruszaly sie jak niepelnosprawny 100 latek i byly chyba tylko tlem , ktore byle baba z walkiem wybijala jak rambo. A najlepiej wyposazona armia stanow zjednoczonych nie dala rady… i te head shoty z kilometra z broni krotkiej bez celowania to juz wgl komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones