PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310747}
6,7 1 044
oceny
6,7 10 1 1044
Blade: The Series
powrót do forum serialu Blade: The Series

Chciałbym wsiąść się za ten serial ale mam jedno pytanko. Czy występują w nim te wampiry z drugiej części Blade?
Chodzi mi o te z blizną na brodzie?

ocenił(a) serial na 10
Lares91

Nie przypominam sobie czegoś takiego, raczej nie

Lares91

Jestem w połowie i na razie nic nie ma. Wątpię zęby były. W końcu zostały wystrzelane w dwójce.

ocenił(a) serial na 8
Lares91

Nic tu takiego niema.Ten serial chronologicznie osadzony jest niby po filmie Blade:Mroczna Trójca,bo wspomniane jest nazwisko Sommerfield.No i jak piszą poprzednicy,wszyscy "Żniwiarze" zostali wybici w drugiej części,choć w trójce widzieliśmy psy o podobnej anatomii,gdyż zostały im wszczepione wampirze geny.

mario_1981

chyba przed a nie po wydarzeniach z filmowej trylogii ... sugeruje się tylko opisem na filmwebie bo serialu samego nie oglądałem więc mogę się mylić. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
mifal3

No właśnie,a ja oglądałem.Serial jest raczej po filmach,bo Blade pracuje już z kimś innym,wspomina o Whistlerze i jest wspomniana Sommerfield,która pojawiła się dopiero w trzecim filmie.Wspominają 12 rodów (domów) jak w pierwszej części i niechęć czystokrwistych do przemienionych.Ogólnie serial odstaje od filmów,pewnie najbardziej przez tytułowego aktora,ale co zrobić.Gdyby zagrał Wesley,to może było by inaczej.Serial został urwany po pierwszym sezonie i tak już zostało.Ponoć Wesley jest zainteresowany nowym filmem (chyba jako jedyny) i jeśli kiedykolwiek by powstał,to zapewne wątki z serialu zostaną pominięte,jakby się nigdy nie wydarzyły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones