serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Bleach

2004 - 2012
23 min.
7,9 19 395
ocen
7,9 10 1 19395
4 745
chce zobaczyć
Nastolatek Ichigo Kurosaki, posiadający zdolność widzenia duchów, otrzymuje moce boga śmierci-Shinigami od Rukii Kuchiki i wyrusza, aby ocalić świat przed Pustymi. Więcej Mniej
Bleach zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Kurosaki Ichigo jest niezwykłym nastolatkiem obdarzonym nadprzyrodzonymi mocami. Jest w stanie ujrzeć dusze ludzkie, zjawy, błąkające się wśród żywych ludzi. Pewnego dnia Shinigami (Bóg Śmierci) o imieniu Kuchiki Rukia polująca na Pustych (złe dusze) przekazuje mu swoją moc. Od tej pory Ichigo i Rukia razem stawiają opór ciemnej stronie. Rozpoczyna się wspaniała opowieść pełna przygód...

na podstawie
Tite Kubo (manga)
studio
Aniplex / Dentsu / Studio Kelmadick / Więcej...
inne tytuły
Począwszy od 26 epizodu, a skończywszy na 38, wraz z pojawieniem się nowego utworu muzycznego "Houki Boshi" wieńczącego każdy odcinek, twórcy postanowili zaprezentować widzom sylwetki kapitanów poszczególnych dywizji.
W początkowych rozdziałach mangi i co za tym idzie w pierwszej fazie anime data urodzin Ichigo wyraźnie wskazywała na 7 lipca, jednak z czasem uległa zmianie na 15 lipca.
Imię Kon w dosłownym tłumaczeniu można zinterpretować jako dusza.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych