PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199156}

Bleach

7,9 19 708
ocen
7,9 10 1 19708
Bleach
powrót do forum serialu Bleach

Tyle lat...
Oficjalnie została zapowiedziana kontynuacja.
Historia zostanie dokończona do końca w wersji animowanej :)

ocenił(a) serial na 9
films100

A na jesieni wyjdzie odcinek Ova.

ocenił(a) serial na 8
films100

W końcu

użytkownik usunięty
films100

No w koncu tyle lat i w koncu sie doczekam zakonczenia - a jest na co czekac, bo walka Shinigami vs Sternritters jest naprawde super pokazana w Mandze :)

ocenił(a) serial na 9

Najbardziej czekam na Bankai Ruki i Kenpacziego

użytkownik usunięty
basiula9

A ja na Bankai Kyoraku i Urahary :)

films100

Dopiero co zacząłem oglądać Bleacha i dowiaduję się ze za rok będzie kontynuacja, no fajnie xD

films100

Moje ulubione anime i ogromny sentyment. Czekam z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 9
films100

Hip Hip HURAAAAAAA!!!!!! A myślałam że zapomnieli o Bleach'u jedno z moich ulubionych animców oby tego nie spartoczyli ale wierze że się uda i będzie to wyśmienita nowa seria.

films100

Od 2004 do 2012? To ile to ma odcinków? Znalazłem tę pozycję tylko dlatego, że znalazłem wśród swoich mang tą i się zastanawiam co to jest, bo nigdy nie czytałem.

pio73

Pierwsza seria liczy 366 odcinków. Powstały 4 filmy kinowe.
Materiału źródłowego zostało jeszcze na jakieś 100 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
films100

co z tą kontynuacją bo już połowa października xD

lirielbaenre

Gdy pojawiła się zapowiedź wielu wskazywało, że premiera będzie na początku tego roku. Niestety obecnie nadal nie została podana data premiery. Powód jest raczej oczywisty - kryzys związany z pandemią. Dużo serii zostało przesuniętych, niektóre serie zostały rozczłonkowane na part 1 i part 2. Pozostaje tylko czekać.

ocenił(a) serial na 10
films100

Polecam jeszcze nowy chapter mangi Bleach od Tite Kubo, ktory niedawno sie pojawil, jest po prostu kozak!!! ALE tylko dla tych co sa na biezaco z manga!!!

films100

Premiera kontynuacji w październiku 2022.

użytkownik usunięty
films100

No i w koncu jest juz Zwiastun :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones