PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 361
ocen
7,3 10 1 10361
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

3 odc.i znow to samo.

ocenił(a) serial na 5

myslisz ze bedzie lpiej dobrze a ty ciagle to samo tepo nic sie nie wyjasnia ,no prawie nic,strzelanie bijatyka ok cos sie dzieje ale..to nei wystarczy zeby byl to hit,,musi miec to cos w sobie jak na razie go nie posiada oglada sie to na takim srednim poziomie.

ocenił(a) serial na 5
Mar_28

Teraz powinno powoli zacząć się wyjaśniać po porównaniu DNA że to dawna sąsiadka Wellera. Pewnie Weller przypomni jej odległe czasy, zaprowadzi do starego domu i może coś się jej odblokuje. Wątek Oriona(?) - wiedzą o tym 4 osoby - jedna nie żyje - czyli zna ją Agent, przełożona Wellera, ten co został zabity i.. ? Z każdym tygodniem powinni coś więcej odkrywać na co liczę.
Nie chciałbym tylko żeby szli sztampowo - czyli Jane w każdym odcinku każdego ratuje bo to się znudzi..

ocenił(a) serial na 5
Kovalem

no tak jak mowisz o to to ,zeby wiecej emocji bylo i dcinki koncyzly sie tak zeby wciagalo to tak mocno zeby moc ogladac nastepny odcinek ,bo jak narazie to tak srednio wyglada..

ocenił(a) serial na 6
Kovalem

To nie o Orionie wiedzą te cztery osoby tylko o sprawie, którą nazwano Daylight (w polskim tłumaczeniu "Światło").
O tej sprawie mówią w ostatnich minutach trzeciego odcinka.

ocenił(a) serial na 6
mannaga

nie założę się , ale moje przeczucie podle mówi mi, że wkręcą w to ostatecznie ufoludki. Te hasła - operacja "Daylight" i znów Orion. Jakaś jednostka specjalna duchów, która pewnie brała udział w jakiejś sajensfikszyn misji (Daylight). Powymazywano im potem pamięć, jednym bardziej, innym mniej. A młodą porwał gość od ufoków ze względu na unikatowe di-en-ej, a potem spadła ze spodka na grunt i wziął ją pod opiekę jakiś nejvi sil na tajnej farmie;DDD Będę się śmiała jak sobie te farmazony przeczytam po właściwym zakończeniu sezonu. :D:D:D

ocenił(a) serial na 5
animahill

Ciekawa teoria, hehe.
Widziałem wywiad ze scenarzystą, Gero. Mówił on że na bank powinny być 2 sezony, tj 22 odcinki. Pozostałe osoby też będą z czasem rozbudowywane, będzie więcej tajemnic.
Tak oglądając Blindspot przychodzi mi od razu na myśl Kyle XY, gdzie notabene grała Jaimie w roli Jessie. Tam były tajne eksperymenty, tutaj też została czemuś poddana. Czekać tylko na Matta Dallasa :D



ocenił(a) serial na 6
Kovalem

Oglądam, bo już z ciekawości. To dobrze, że będzie więcej tajemnic. Może wtedy będzie mniej ckliwych zapychaczy, bo te momenty rozżalenia i pocieszania między głównymi bohaterami jakoś nie dodają mentalnej głębi, do której ogólnie nic nie mam zazwyczaj, ale jakoś im to nie wychodzi poruszająco, więc momentami są niepotrzebne:) Liczę , że może ma taką dziwną konstrukcję jak Dollhouse, gdzie 1 sezon jest przez 3/4 proceduralny i lekko muląco-wprowadzający, a potem główna historia przejmuje władze i w 2 sezonie ma zawrotne tempo, że się musiałam nawet skupić - lol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones