PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 362
oceny
7,3 10 1 10362
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

3x4

użytkownik usunięty

Myslicie ze tworcy jeszcze wiedza o co chodzi? bo ja juz kompletnie nie wiem kto i po co zrobil pierwsze tatuaze, a potem drugie xD

Wiedzą, niby mieli od początku rozpisany serial na 3-4 sezony.
Pierwsze tatuaże to sprawka Shepherd i Sandstorm. Pomagały ratować ludzi, ale znacznie istotniejsze było, że odkrywały korupcję i nieczystość rządów na wysokich stanowiskach. Rozwiązywanie ich miało doprowadzić do utraty stanowisk i zastąpienia ich ludźmi uczciwymi. Drugi etap to obalenie rządu USA, poprzez zastąpienie go tymi, których Shephard umieściła na stanowiskach i atak na Biały Dom.
Te nowe to sprawka Romana. On jako członek Sandstorm nadal ma wielką wiedzę, mógł to wykorzystać. Możliwe, że pracuje z kimś, kto należał do ich grupy. Poza tym odkrywają one osobiste sekrety członków ekipy Wellera i Jane, bo Roman chce usilnie pokazać siostrze, że ludzie których wybrała zamiast niego, wcale nie są tacy kryształowi.

ocenił(a) serial na 6
monika_2

Ok ale 3 sezon jest denny. Wenezuela, czołg i rambo akcje? No sorry.

DeadAsFog

Inny niż tamte, ale mnie się ogląda przyjemnie.

użytkownik usunięty
monika_2

aa, dzieki za wyjasnienie. Po rocznych przerwach miedzy sezonami latwo wszystko zapomniec.
Mi tez sie przyjemnie oglada, nawet jesli nie nadazam :]

ocenił(a) serial na 8
monika_2

Ten 3 sezon ogląda mi się najlepiej do tej pory. Twórcy przestali krystalizować Jane i wyciągać ją na pierwszy plan z łatką bohatera. Moim zdaniem najlepszy sezon do tej pory. Zobaczymy jak to się rozwinie.

anna1345

Odcinki 7-8 w końcu mają poziom tych z 1 i 2 sezonu. Oby tak dalej.
Bohatera to z Wellera robili - nieprzekupny, sprawiedliwy itp. Jane nie była kryształowa, choćby ze względu na swoją przeszłość, chociaż fakt - świadomie wybrała drogę dobra, a nie jak wtedy gdy była Remi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones