PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 353
oceny
7,3 10 1 10353
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

CO Z TYMI NAPISAMI ??

ocenił(a) serial na 5

Czy już nikogo nie interesuje ten serial ?

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

Czy jest tutaj jeszcze ktoś żywy z kim można pogadać o serialu ?
Gdzie oglądacie online czy skąd pobieracie ?

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

o, temat wskoczył na pierwszą stronę...

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

lol ja ogladałam na HBO GO pierwsze dwa sezony dawałam 7 ale po 3 i 4 serial stał sie żąlsną opera mydlaną, wiec obniżyłam do 5, nie wiem czy sezon 5 powstanie ale jesli tak to raczej ocena spadnie bardzo w dół.

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

Na początku serial był bardzo fajny.Mnóstwo akcji i nurtująca tajemnica odkrywana bardzo wolno.Potem świetne zakończenie pierwszego sezonu i nastąpiło zmęczenie materiału.Nagle główna bohaterka przestała sobie cokolwiek przypominać bo ten element fabuły został przeniesiony na jej brata.Historia zaczeła być odkrywana z innej perspektywy.Wszystko co najlepsze w drugim sezonie miało związek z Romanem,najlepsze odcinki to 9 oraz 12 gdzie był głównym bohaterem. Oprócz tego serial dopadła nudna schematyczność -ktoś chce coś wysadzić a nasza ekipa go łapie.Twórcy chcieli nieco urozmaicić więc dodali beznadziejne wątki romantyczne- najpierw "Alvaro Weller " a ostatnio "Alvaro Reade "romans z Zapatą wisi w powietrzu. Szkoda,że przy okazji wspomnień nie pojawia się postać Oskara,bo była ciekawa.Mogliby też powrócić do wątku niby martwej kochanki Mayfair a zwyczajnie zamietli to pod dywan jak tego całego Cade'a.Ekipa szuka Sandstormu a o nim zapomnieli.Dzour fabularnych jest sporo ale jeszcze ogląfam z ciekawości jak to zakończą.

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Też czekam na napisy!ile odcinków ma drugi sezon?nie doszukałam się nigdzie

ocenił(a) serial na 5
beti7020

w przyszłym tygodniu będzie 16 bo już jest promo

Marcin5800

a gdzie moge znaleźć odc 15 z napisami ? :(

Marcin5800

Ufff... a już się martwiłem, iż seriał anulowali przed wyemitowaniem ostatniego odcinka.
Czy te informacje są sprawdzone i czy faktycznie ma się pojawić odsłona numer 16?
(niestety na filmweb, jest wpisane ilość epizodów w drugim sezonie tylko 15-naście).

Marcin5800

Tlumacz tego serialu jest chory dlatego nie ma jeszcze napisow.Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.

ocenił(a) serial na 7
Daria_9

Do czarnej listy też nie ma napisów do paru odcinków.

basiula9

Napisy do The Blacklist juz sa.

ocenił(a) serial na 5
Daria_9

A wcześniej był w delegacji.Coś to grubymi nićmi szyte.

Sam się zabrałem wczoraj z nudów za tłumaczenie.W dwie godziny zrobiłem 200 linijek a cały odcinek ma 800.Jakby kilka osób tak chciało to mielibyśmy napisy bardzo szybko.

Marcin5800

Skoro tak dobrze ci idzie tlumaczenie to zglos sie do grupy tlumaczy.Oni to robia za dziekuje,wiec sie nie dziw.Ciesze sie ze w ogole ktos za free tlumaczy.Tlumacz juz jest zdrowy i nadrabia zaleglosci.Niestety zaczal od Hawaii 5.0, potem ma sie zabrac za Blindspot.

Marcin5800

Skoro tłumaczenie napisów do tego serialu idzie 3,4 odcinku z opóźnieniem, proponuję przyzwyczajenie się do angielskich napisów które są od razu na premierę. Mówię o przyzwyczajeniu się bo będzie 3 sezon. Mówię o przyzwyczajeniu się bo angielskie napisy wymagają dobrego słuchu i nie wymagają czytania wszystkiego wraz zrozumieniem co jest napisane. Wystarczy kontekst.

Cysiek1991

Mówię o tym bo serial miał miesięczną przerwę i ile napisów się pojawiło do tej pory? Dogonili do 13, 14? 15 odcinek jeszcze w lutym XD

Cysiek1991

A kto tłumaczy ten serial?

Shru

Tutaj masz napisy do finałowego odcinka 2 sezonu, nie pamietam co to za ekipa, znajdziesz:
napisy 24 . pl / komentarze ? napisId = 102670

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Ja oglądam ale całość po angielsku, właśnie kończę ostatni odcinek XD

ocenił(a) serial na 8
niedoceniana217

Też oglądam wszystko po angielsku. ;) Ale niestety nie wszyscy, aż tak dobrze rozumieją, a szkoda, bo są lepsze teksty, niż w czasem w tłumaczeniu.

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

Jakbym dał 5/10 to bym mógł oglądać z 5 letnim opóźnieniem i krzywdy bym nie czuł. Domagasz się na czas darmowych napisów, robionych praktycznie za friko? Zapłać im to dostaniesz szybciej

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

Wykupiłem dostęp do HBO GO i nie bawię się już w pirata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones