PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 362
oceny
7,3 10 1 10362
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

Uwaga!

Mamy więc pierwszy pocałunek Wellera/Jane. Podobał Wam się ? Mi jakoś brakuje między Nimi chemii, rozumiem że znali się w dzieciństwie i byli wtedy ze sobą blisko no ale... Teraz możemy dostać love story, które może okazać się gwoździem do trumny serialu.. Było takich pełno motywów, np. w Castlu, Bones.
Dla mnie powinni zająć się najpierw rozwiązaniem zagadki skąd są tatuaże, kto je zrobił i dopiero w 2/3 sezonie zająć się sprawami uczuciowymi jak się lepiej poznają(dużo lat minęło jednak).

Odcinek mini-finału nawet ciekawy, Jane zostaje porwana więc ciekawe jak to się dalej potoczy.

Teraz przerwa bodajże do końca lutego z Blindspot.
Jak oceniacie do tej pory ? Dla mnie przeplatają świetne odcinki z bardzo słabymi..
Kusi wystawienie oceny 6..

ocenił(a) serial na 8
Kovalem

Myslę, ze fakt ze spotkała swojego narzeczonego z przeszłości zahamouje rozwój związku Weller - Jane. Znając hollywoodzka filozofie dali przedsmak, postawili przeszkodę i ich związek pojawi się dopiero za pare sezonów...

ocenił(a) serial na 5
letoo

jakich pare sezonow serial sredni flacki z olejem niech go zakoncza na 2 sezon..

ocenił(a) serial na 5
Kovalem

ocena 6 nie gora 5 ,serial i koncowka 10 odcinka przewodywalna az do bólu i ogolnie brak "tego czegos'w tym serialu momentami odcinki nudne czyli taki sredniak,przynajmnej jak dl amnie.

ocenił(a) serial na 8
Kovalem

Dobry procedural - kupił mnie
Przypomina mi "Czarną listę" - co odcinek wyciągamy z kapelusza jakiegoś zbira, który akurat jest w trakcie planowania jakiejś akcji. Tak jak tam niejasne były motywy Redda, tak tutaj ciągle unosi się widmo obserwujących Jane twórców tatuaży. Plus w "Blindspot" bardziej podobają mi się sceny akcji, a zwłaszcza sceny bójek.

Też obawiam się, że love story może stać się gwoździem do trumny serialu. Ja nawet nie chcę, żeby chemia między nimi była widoczniejsza. Wolałbym żeby uczucia dalej spychali na drugi plan skupiając się na tożsamości Jane oraz motywach stojących za działaniami jej grupy oraz na aktualnych śledztwach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones