PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 361
ocen
7,3 10 1 10361
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

blindspot:mapa zbrodni.

ocenił(a) serial na 5

i jak wam sie podboba polska nazwa serialu,jak dla mnie tytul od czapy ,,,ale cos musi nawiazywac do glownego motywu serialu czyli tatuazu ala mapa i zbrodni zwiazanych z odkrywaniem ich..serial na bank dostanie 2 sezon,chodz do dobrego mu duzo brakuje jak na razie sredni,zobaczymy dalej jak to bedzie.

Mar_28

Uśmiałam się z tej mapy zbrodni. Moja propozycja: Pomazaniec, taka dwuznaczna i nawiązuje do tatuaży ;)

ocenił(a) serial na 5
pekatrine

hahaha no wiesz polacy potrafią jak by ni emoglo zostac takie jak jest oryginalne

ocenił(a) serial na 5
Mar_28

Ciekawe która polska stacja kupi Blindspot. Ma bardzo dobrą oglądalność w USA to zapewne niedługo przywędruje do Polski.
Osobiście chciałbym Puls lub Stopklatkę. Na Polsacie czy TVN za dużo reklam ładują i psuliby oglądanie..
A odcinek 4 mi się nie podobał..

ocenił(a) serial na 5
Kovalem

4 odc,o taki z wirusem szalu nie bylo.no ciagle brak w tym serialu tego czegos jak naraz zobaczymy dalej

ocenił(a) serial na 6
Mar_28

no ... "tego czegoś". Może póki co za bardzo schematyczny. Spodziewałam się większej kreatywności. A tak - paczę i czekam w którym momencie odcinka obaczom tatuaża i polecą zapobiec a na koniec dowiedzą się jakiś okruch z głównego wątku. I tak chyba będzie w kółko, będą się tylko zmieniać osoby z otoczenia które odgadną tatuaż. Zobaczymy co dalej.

ocenił(a) serial na 5
animahill

no zme tak byc jednen frgmen tatuoo jedn bandit eee nudaa..

ocenił(a) serial na 5
Mar_28

Pewnie na tym to będzie polegać - każdy tatuaż to jakaś sprawa. Pytanie tylko po co ktoś jej zrobił te tatuaże i ostrzega przed tym. Tatuaży ma pełno także może to trochę potrwać.
Gero w wywiadzie mówił o 22 odcinkach i ewentualnym 3 sezonie.
Mi tam do głowy wpadło że ojciec Wellera mógł na prawdę brać udział w tej operacji i jest jedną z osób które wiedzą o tym Świetle.

ocenił(a) serial na 5
Kovalem

na 3 sezony w taki sposob sie nei pisze podk koniec sezonu licze na wyjasnienie co najmniej wszystkiego a 2sezon juz cos innego ale tez powiazanego z tymi tatuazami..

ocenił(a) serial na 6
Kovalem

tez mi to przyszło do głowy z ojcem - taki "Palacz" jak z Archiwum Bziks, na emeryturze, albo jak w "Zero Hour" naukowiec-tata Hanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones