Blindspot: Mapa zbrodni (2015-2020)
Blindspot: Mapa zbrodni: Sezon 5 Blindspot: Mapa zbrodni Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Blindspot: Mapa zbrodni (2015-2020)

I Came to Sleigh

42m
7,2 47
ocen
7,2 10 1 47
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum s5e1
anomalia_LPU

tyylko z amerykanskich stron sadopiero 3 odcinki z napisami

Maja_Zawadka

Dzięki. Czyli trzeba poczekać :)

ocenił(a) serial na 9
Maja_Zawadka

Maju nie czytaj bzdur które ci tu piszą jest wiele naszych stron na których można zobaczyć ten serial mam na myśli jego 5ty sezon tylko jeszcze bez lektora ale z napisami ja jestem już na etapie 9tej części tego właśnie sezonu

ocenił(a) serial na 9
Grzes_l_fw

A dzisiaj widziałem już 10 odcinek z 5 sezonu bez lektora ale przynajmniej z napisami

Grzes_l_fw

mógłbyś powiedzieć gdzie?

ocenił(a) serial na 8
anomalia_LPU

3filmy.com co prawda po angielsku ale warto.. Odcinek 8 szok!!

ocenił(a) serial na 8
anomalia_LPU

Na naszych stronach można obejrzeć wszystkie odcinki z lektorem. Oczywiście te co już mały premierę w ich kraju.

ocenił(a) serial na 9
kiepski2012

Kiepski ty umiesz czytać ze zrozumieniem nie obejrzysz wszystkich odcinków z lektorem na stronach darmowych wiec nie pisz bzdur owszem zobaczyć możesz z lektorem do 4 sezonu 5 sezon z lektorem tylko na płatnych stronach nie myśl że ci che ubliżyć czy coś po prostu pisze jak jest

ocenił(a) serial na 8
Grzes_l_fw

To ewidentnie na słabych bezpłatnych stronach oglądasz skoro tak twierdzisz

ocenił(a) serial na 9
kiepski2012

Nie chce się wdawać w żadne dyskusje ty chyba naprawdę nie wiesz o czym mowa oglądałeś oglądasz w ogóle ten serial wiesz kiedy premiera poszczególnych odcinków 5 sezonu była i jest człowieku zastanów się i przestań kozaczyć

ocenił(a) serial na 8
Grzes_l_fw

Wiesz jestem już po 10 odcinkach 5 sezonu :) W tym 7 z lektorem więc ten tego

ocenił(a) serial na 6
kiepski2012

Wiecie co, wyślijcie sobie po prostu zdjęcia penisów i porównajcie, bo serio dyskusja jest własnie na takim poziomie.

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Powiedział to ten który ma echo w spodniach

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Jeden ma fałszywe konto, drugi próbuje udawać nie-fejka i może to jest jeden i ten sam niedorozwojek. Tak czy siak piszą tak samo źle. Taka pisownia jest typowa dla fejków (jeśli wiesz o czym mówię :-D ). Na filmwebie można dużo znaleźć takich komentarzy. Ludzie, którzy zakładają fejki, to nie są orły intelektu - niedorozwojki, a Ci co działają za kasę to lepiej ich nazywać ŁACHUDRAMI (to słowo kluczowe ma ogromne znaczenie, niedorozwojki nie wiedzą co to słowo oznacza). Żeby założyć prawidłowego fejka, to przede wszystkim nie można stosować technik opierających się na "psychologii tłumu". Jest to wiedza dla ludzi o niskim poziomie świadomości.

ocenił(a) serial na 9
kiepski2012

a te siedem z lektorem Ivo albo Iwoną bo człowieku w Polsce jeszcze nawet nie myślano o premierze 5 sezonu wiec gratki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
kiepski2012

chcesz zobaczyć dzbana to stań przed lustrem i popatrz w nie

ocenił(a) serial na 8
Grzes_l_fw

Skoro taki tekst walnąłeś to masz już w tym wprawę

ocenił(a) serial na 7
anomalia_LPU

Jeśli pytanie nadal aktualne to na HBO go cały serial jest dostępny z lektorem ;) wiem, że to płatne źródło ale można skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego i sobie obejrzeć.

mroziaczek

Pytałam trochę dawno - jak tylko skończyłam 4 sezony i pojawiła się informacją, że 5-ty już po premierze. PIąty obejrzałam na HBO zaraz jak się tylko pojawił na HBO. Troszkę 'zabili go i uciekł', ale wciąga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones