serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Blok Ekipa

2013
5 min.
7,3 15 396
ocen
7,3 10 1 15396
Spejson, Wojtas i Walo to trójka przyjaciół z warszawskiego Grochowa. Wspólnie umilają sobie czas na błogim nieróbstwie. więcej mniej
Blok Ekipa zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Poznajcie trzech nierozłącznych kumpli z Grochowa: fana motoryzacji i szczęśliwego właściciela pomarańczowego poloneza Wojtasa, umięśnionego vlogera Spejsona i Wala – blokowego filozofa. Chłopaki gustują w ortalionowych dresach, kibicują Legii, a kiedy budżet na to pozwala chętnie popijają piwerko. Wiodą pełne przygód życie na jednymPoznajcie trzech nierozłącznych kumpli z Grochowa: fana motoryzacji i szczęśliwego właściciela pomarańczowego poloneza Wojtasa, umięśnionego vlogera Spejsona i Wala – blokowego filozofa. Chłopaki gustują w ortalionowych dresach, kibicują Legii, a kiedy budżet na to pozwala chętnie popijają piwerko. Wiodą pełne przygód życie na jednym z warszawskich blokowisk mierząc się każdego dnia ze znanymi nam wszystkim problemami: jak wyrwać najlepszą laskę, uciec przed psami czy najekonomiczniej się upić. Równocześnie w dowcipny i charakterystyczny dla siebie sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość.

W 8 odcinku, gdy Zygmunt Solorz-Żak umiera, jego buty zmieniają kolor z niebieskich na pomarańczowe.
W 240. odcinku pojawia się Artiom, mimo iż ten zginął w epizodzie 85.
Bartosz Walaszek, twórca serialu, użyczył twarzy postaci Cjalisa.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Obejrzałem każdy odcinek Blok ekipy, i jako radę dla osób które chcą ją obejrzeć zacznijcie od odcinków ok.50 ponieważ początkowe są pod wieloma względami obleśne i cringowe, mogą was odrzucić od całej serii którą warto obejrzeć bo odcinki 50-200 to absolutne złoto. Natomiast po... więcej

 • Epopeja narodowa

  pawel_z85 ocenił(a) serial na 10

  Walaszek przebił sam siebie i Kapitana Bombę. Polski odpowiednik South Parka i Family Guya. Genialne bo proste i prawdziwe. Śmieszne bo głupie prawdziwe i o nas.Serial z jednej strony odsłania i wyśmiewa naszą rodzimą patologie, z drugiej wciąga widza w zabawne i beztroskie przygody, pozwalając...

 • doobre

  pewupe ocenił(a) serial na 7

  Rzeczywistość w krzywym zwierciadle, wyśmianie podwórkowych zachowań i szeroko pojętej patologii. Genialne odniesienia do autentycznych wydarzeń np. scena z wyrzuceniem buta w autobusie.

  Niby kolejna specyficzna produkcja na odwal, ale ma to coś.

 • Do pewnego czasu świetny serial w mniej lub bardziej wiarygodny sposób oddający polskie realia. Kiedyś nowy odcinek to było pewnego rodzaju „wydarzenie” a teraz, tylko niektóre są naprawdę dobre.

  3
  • Nowe odcinki

   DarknesDBP ocenił(a) serial na 8

   Czemu nie są dodawane nowe odcinki do bazy Filmwebu? Wyszło już 25 nowych odcinków od dodania ostatniego. Nie wiem, który moderator decyduje tutaj o podziale tego na sezony ale myślę, że można by było dodać odcinki 195-219 jako sezon 7.

   2