PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551040}
7,8 6 181
ocen
7,8 10 1 6181
Blue Mountain State
powrót do forum serialu Blue Mountain State

Stacja Spike zdecydowała się po trzech sezonach emisji anulować serial komediowy pod tytułem "Blue Mountain State".

Przez 2. sezony serial prezentował solidną oglądalność, która drastycznie spadła w 3. sezonie. Dla przykładu odcinek z 7 listopada osiągnął niski wynik w demo w wysokości 0,36. 3. sezon śr. przyciągał przed ekrany 900 tysięcy widzów.

ocenił(a) serial na 7
lampard22

Jakie inne seriale mogą odbierać BMS widzów? ( to nie jest pytanie retoryczne :D )
TBBT? Dexter? House? Californication? How I Met Your Mother?

ocenił(a) serial na 8
dariusgromnicki

Tragedia! Jak dla mnie BMS był jednym z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat i naprawdę szkoda, że anulowali.

ocenił(a) serial na 10
ejdam17

I to jest pewne? 3 sezony i koniec? Szkoda.. Niedawno trafiłem na ten serial, zacząłem go pochłaniać szybciej niż Family Guy. :D

ocenił(a) serial na 8
lampard22

Powinno go przejąć Showtime i lepiej rozreklamować, mało w ogóle kto wie o istnieniu tego czilloutowego dzieła.

SosCzosnkowy

No dokładnie. Gdyby nie filmweb, to nigdy bym się nie dowiedział o tym serialu. I faktycznie "Showtime" lepiej bym się nim zajęło.
Naprawdę genialny serial, dawno się tak nie bawiłem. Świetnie wykreowane postacie.

ocenił(a) serial na 9
lampard22

Jaka lipa... To był naprawdę zabawny serial, z mnóstwem przypałowych akcji. Ych...

lampard22

a może wszyscy napiszemy do tej telewizji co anulowała BMS o proźbę o oponowne emitowanie tego serialu . Kto jest ze mną :D
tylko muszę znać ich email

ocenił(a) serial na 9
stinko

http://www.spike.com/about/contact-us/

ocenił(a) serial na 8
grzena

wysłany list z petycją:p Warto byłoby uratować ten serial bo niewiele jest do niego podobnych; P

ocenił(a) serial na 5
lampard22

A dziwi cię to ?? pierwszy sezon naprawdę bardzo dobry, drugi średni a trzeci to już totalny spadek jakości.

ocenił(a) serial na 8
lampard22

Kurcze szkoda że tylko 3 sezony - mega sie ubawiłem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones