serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Blue Mountain State

2010 - 2011
21 min.
7,8 6 128
ocen
7,8 10 1 6128
3 419
chce zobaczyć
Serial komediowy z testosteronem w tle. Śledzimy losy trzech studentów pierwszego roku, należących do uniwersyteckiej drużyny futbolowej. Każdy z chłopaków reprezentuje... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Blue Mountain State zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Serial komediowy z testosteronem w tle. Śledzimy losy trzech studentów pierwszego roku, należących do uniwersyteckiej drużyny futbolowej. Każdy z chłopaków reprezentuje inne podejście do świata. Jeden z nich skupiony jest na sporcie, drugi na nauce, a trzeci – na imprezowaniu! Problemy z dziewczynami, rodziną, codzienne wpadki – oto chleb powszedni bohaterów tego komediowego serialu!

studio
Blue Mountain State Productions / Lionsgate Television / Varsity Pictures
tytuł oryg.
Blue Mountain State
inne tytuły
Produkcja wykreśliła Sama Jonesa III z obsady po pierwszym sezonie serialu, ponieważ aktor został skazany na karę więzienia za przemyt narkotykami.
W drugim odcinku 3 sezonu kiedy Thad ma "znakować" Alexa widać jak  odbiera żelazo do znakowania po chwili znów robi to samo.
Zdjęcia do serialu były realizowane w Montrealu (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych