PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745570}

Bodo

6,8 7 885
ocen
6,8 10 1 7885
Bodo
powrót do forum serialu Bodo

Antoni Królikowski

ocenił(a) serial na 7

Czytam opinie o Antonim Królikowskim grającego młodego Bodo i jakoś nie potrafię dostrzec jego słabej gry w tym serialu. Pewnie się nie znam,ale mi podoba się i zupełnie mnie nie razi jego aktorstwo. Gra młodego,naiwnego,niedoświadczonego chłopaka i moim zdaniem robi to wiarygodnie.

ocenił(a) serial na 5
zorinka

Może właśnie chodzi o to, że Bodo był antypatyczny i tak jest ukazany w serialu.

ocenił(a) serial na 3
chemas

Owszem, mógł być antypatyczny. Jednak serialowy Bodo nijako, żeby nie powiedzieć antypatycznie, wypada w rolach filmowych. A wiemy z ocalałych filmów, że miał urok lub umiał go pokazać na scenie. Nawet po latach w innych realiach i innym społeczeństwie Bodo jest miły. I jeżeli w życiu był antypatyczny , to jak świetnie wypadał na ekranie! I tego mi w serialu brakuje. Kontrastu między osobowością sceniczną Boda, a osobowością "prawdziwą". Bodo w interpretacji pana Sz. nie ma charyzmy. Tego prawdziwemu aktorowi nie można odmówić.
Odnoszę wrażenie że pan Sz. w tym serialu nie gra. On jest po prostu sobą!

ocenił(a) serial na 5
zorinka

W zasadzie masz rację. Zresztą w ogóle jeśli chodzi o wszelkie postacie w tym serialu są bardzo nijakie, a i sam serial nie oddaje atmosfery tamtych lat. Bardzo przeciętna produkcja, jak większość ostatnich produkcji tvp

swietlik75

Ja też zgadzam się z tą opinią, Królikowski świetnie zagrał młodego Bodo. Nie interesuje mnie polityka, rodzice, znajomości, imprezy (każdy niech sobie dopisze co mu jeszcze pasuje). Oceniam rolę w Bodo, dla mnie super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones